fbpx

Şahin Birlik’e Sevgi Seli

İslambey Mahalle Muhtar Adayı Şahin Birlik İslambey esnafını ve mahalle sakinlerini Azaları ile ziyaret edip esnafa ve mahalle sakinlerine Karanfil takdim etti.

 

İslambey mahallesi genç muhtar adayı şahin birlik Kaymakamlık binasından başlayarak önce cadde üzerindeki esnafı ve yoldan geçen mahalle sakinleriyle sohbet ederek karanfillerle mahallesinin sorunlarına kulak verdi.Birlik, mahallesinin sorunlarına vakıf olduklarını ve bu sorunları 30 Mart’ta iş başına geldiklerinde azalarıyla çözeceğini ifade etti.

DSC_0039

 

 

Genç Muhtar Adayı Şahin Birlik Sevgi Seli İle Karşılandı

 

İslambey Mahallesi Genç Muhtar adayı Esnaf ve Mahalle Sakinleri Ziyaretinde, İslambey Mahallesi mahalle sakinlari tarafından sevgiyle karşılandı.Mahalle sakinleri Genç Muhtar Adayı Şahin Birlik’in Projeleri ve Mahalle Sorunlarına çözüm üreten çalışmalarını olumlu karşılayarak , Genç Muhtar Adayı şahin Birlik’e destek olacaklarını ifade ettiler.

 

İslambey Mahallesi Genç Muhtar Adayı yaptığı sevgi yürüyüşünde kendisine destek olan hanım kolları ekibi ile arazi de tam kadro çalışmasını sürdüren Genç Muhtar Adayı Şahin Birlik Mahallede ki bayanların da teveccüh’ü ile karşılandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir