fbpx

Melik Genç Görevinden İstifa Etti

Arnavutköy Belediye Başkan Yardımcısı Melik Genç Yaklaşık 10 yıldır yürüttüğü görevinden istifa etti.Yaptığı Basın Toplantısı ile Görevinden istifa ettiğini açıkladı.

 

İnsanların Hayırlısı insanlara hizmet edendir.her görevin bir başlangıcı olduğu gibi bir son bulmasıda vardır.Ailemin isteği üzerine bugünden itibaren bu görevinden istifa ediyorum.

Seçim üzerinde dedikodu için prim olan benim ve ailem için atılan iftiralar tamamıyla yanlıştır.Yürüttüğümüz belediye başkan yardımcılığı görevi hakkıyla yerine getirme gayretinde bulunduk ve bu görevi hakkıyla yaptık bunun için Alnımız aktır ve bununla onur duyuyorum.

Oyunlarını Allah Bozacaktır

Siyasette oyun oynanır oyunları oynayanlar oyunlarından ve bu oyunları Allah mutlaka bozacaktır.Herkesin Hesabı varsa Allah’ında Hesabı var ve Allah’ın hesabı hepsinden üstündür.

Hiç Kimseye Kırgınlığım Söz Konusu Değildir.

Seçim Üzeri Fitneler artar ve Benim Hiç kimseye kırgınlığım söz konusu değildir.10 yıldır Belediye başkanlığı yapan belediye başkanımız kardeşlik çizgisinde tamamen ahlaki ve saygı çizgisinden hiç ayrılmadık.

Parti üyeliğinden istifa etmedim

Bu süreçte yürüttüğüm Belediye Başkan yardımcılığı görevinden istifa ettim ve henüz partimden istifa etmedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir