fbpx

FARUK DUMAN GAZATECİLERLE BULUŞTU

Düzenlediği iftar programında gazetecileri ağırlayan Duman’ın davetine Haber Aktivite Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Taylan Ergün, Türkiye Kent Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Salih Sütlan, Gazetem İstanbul Arnavutköy Temsilcisi Orhan Şimşek, Bizim Bakış Gazetesi Arnavutköy Temsilcisi Zafer Kara, Arnavutköy Medya Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Selim, Arnavutköy Haberleri Sahibi Arif Sapmaz, Mavises Gazetesi Haber Müdürü Hüseyin Yaylagül ve Arnavutköy Semt Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aydın Çoban katıldı.

 

SPORDAN SİYASETE KEYİFLİ BİR SOHBET

Arnavutköy’de bir restaurantta düzenlenen iftar programında gazetecilerle bir araya gelen İnşaat Mühendisi Faruk Duman, siyasetten futbola bir çok konuda keyifli bir sohbete de ev sahipliği yaptı. Yoğun gündemden uzak gerçekleşen iftar programına katılan tüm yerel basın mensuplarına tek tek teşekkür eden Duman, “Basın bizler için önemli bir yere sahiptir. Bizlerin gözü, kulağı olan siz dostlarımızda manevi coşkusu böylesine yüksek olan Ramazan ayında bir araya gelmek bizler için ayrı bir mutluluk oldu” dedi.

 

YEREL BASIN DESTEKLENMELİDİR

Arnavutköy’ün hızla gelişerek değiştiğini söyleyen Duman, bu değişimin de basın mensuplarının aktardıkları bilgilerle de görüldüğünü belirtti. Basının toplumlar için önemli bir yere sahip olduğuna dikkat çeken Duman, doğru ve tarafsızlık ilkelerinden ödün vermeden yayın yapan tüm basın emekçilerini her zaman için desteklemekten yana olduğunu ifade etti. Arnavutköy ve çevre ilçelerde yayın yapan yerel basın mensupları da sevilen iş adamı ve siyasetçi Faruk Duman’a teşekkür ederek, Ramazan vesilesiyle de olsa bu tarz birlikteliklerin kendileri için onur verici olduğunu söylediler. İftar sonrası geç saatlere kadar devam eden sohbette Türkiye’nin Euro 2016 şampiyonasındaki performansından yerel ve genel siyasete birçok konuda fikir alışverişinde bulunuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir