fbpx

Çakar Ailesinin Mutlu Günü

Sultan Kasr-ı düğün salonunda gerçekleşen düğünde Çakar ailesi görkemli bir düğün töreni ile Ömer ve Hatice Çakar dünya evine adımını attı. Düğün töreninde Muş Malazgirt Yaramış köyü sakinleri, çok sayıda Arnavutköy esnafı, İş adamları, bürokrat, STK temsilcileri eş dost ve akrabaları katılarak Çakar Ailesinin bu mutlu günlerinde çifti yalnız bırakmadı. Düğünde İstanbul Müftülüğü İlahi gurubu gönülleri şenlendirirken, semazenler gösteriler düzenlendi.

Hınca hınç dolu olan salonda duygu dolu anlar yaşanırken, Genç çiftin takı töreni ise oldukça uzun sürdü. Düğüne katılan davetliler çifte bir ömür boyu mutluklar ve sağlık dilediler. Bizlerde Arnavutköy Haber ailesi olarak çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz

Damadın abisi Metin Çakar: “Mutluluklar diledi”

PEGATEK İnş. Yön. kurulu başkanı Metin Çakar  “Düğün sonrası kardeşi Ömer ve Hacer çiftine mutluluklar diledi. Bugün kardeşim evlilik gibi kutsal bir müessese adım attılar. Örf, adet ve geleneklerine bağlı; dini değerlerinden asla ödün vermeyen, ahlaklı ve huzurlu bir yaşam sürmeleri bir ağabey olarak en büyük temennimdir. Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Kardeşlerimize sağlık, huzur ve mutlulukları bizim en büyük temennimizdir” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir