Belediyespor sezonu açtı

0
243
views

2017 – 2018 Süper amatör ligde mücadele edecek olan Arnavutköy Belediye Spor, sezon açılışı yaptı.
Arnavutköy Belediyesi Bolluca stadında gerçekleştirilen sezon açılışında, Arnavutköy Belediye Başkan yardımcısı ve aynı zamanda Kulüp Başkanı Turgut Baran Arnavutköy Belediyesi Gençlik Ve Spor Hizmetleri Müdürü Mahmut Okur hazır bulundu.
Teknik Direktör Hüseyin Köse, yardımcıları Serdar Hoşhan kaleci antrenörü Necdet Güngör ve genel kaptan Kamil Selçuk ile sıkı bir transfer politikası izleyen Arnavutköy Belediye Spor nokta transferler yaparak bu sezon, beklenen sezon olacağının sinyalini verdi.
Yönetim kurulu üyeleri ve Kulüp Başkanı ile hatıra fotoğrafı çektiren Arnavutköy Belediye Spor kurban kesimi sonrası Kulüp başkanı Turgut Baran ile sezon öncesi beklentiler ve planlamalar hakkında kısa bir sohbet yaptı. Yeni sezonda tüm spor branşlarına başarılar dileyen Baran, Arnavutköy ilçemizde önemli bir taraftar kitlesine sahip olan Futbol Branşımızda, görev alan tüm bireylerin saha içi ve saha dışı davranışlarında kurumsal kimliği temsil ettiğini unutmaması yönünde dileklerini dile getirdi.
Açılış sonrası sahaya çıkan Arnavutköy Belediye Spor neşeli geçen idman ile günü tamamladı. Yeni transferlerin göz doldurduğu idmanda, Tayfun Çakal ve Erkal İnan düz koşular yaparak idman eksiklerini kapattı. Teknik direktör Hüseyin Köse yaptığı açıklamada; Arnavutköy Belediye Spor 1.etap idmanlarının 1 Ağustos’ta biteceği ve ikinci dönem idman programını şehir dışı kampı olacağı, 3 etap idman programının Hadımköy tesislerinde son bularak lige hazır olacağını ifade etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here