fbpx

Bağımsız Ad. Av. Dilek Aras’ın Konvoyuna Yoğun İlgi

Arnavutköy Bağımsız Belediye Başkan Adayı Av. Dilek Aras araç konvoyu düzenleyerek Arnavutköy’ün mahallelerini dolaştı.

Arnavutköy’ün girişinde bulunan memba mevkinde toplanan vatandaşlar daha sonra araçlarıyla ilçe merkezine doğru hareket etti. Arnavutköy Merkezini turlayan konvoy Boğazköy yönüne doğru hareket ederek, Boğazköy, Bolluca, İmrahor, Suatlar, Taşoluk, Karlıbayır, Haraççı, Sazlıbosna ve Hadımköy gibi mahalleleri dolaştı. Konvoy Bağımsız Aday Av. Dilek Aras’ın Hadımköy Kiptaş – Toki’de bulunan seçim irtibat bürosunda son buldu.

Arnavutköy Bağımsız Belediye Başkan Adayı Av. Dilek Aras konvoy sırasında seçim arabasından vatandaşları selamladı. Konvoy vatandaşlar tarafından sık sık durduruldu ve Bağımsız Aday Av. Dilek Aras araçtan inerek vatandaşlarla sohbet etti.Arnavutköy’ün tek Bağımsız Belediye Başkan Adayı olan Av. Dilek Aras seçim çalışmalarını son sürat devam ettiriyor.

dilek-arass

 

 

Gittiği her yerde ilgiyle karşılanan Av. Dilek Aras, Arnavutköy’de girilmedik yer bırakmadı. Kimi zaman minibüs kullanan Aras, kimi zaman da pazarcı esnafının yanında oluyor ve satış yapıyor, kimi zaman gençlerle bilardo oynuyor, kimi zaman fırında ekmek yapıyor. Bu özellikleriyle alışılmışın dışında bir yol izleyerek dikkat çeken Av. Dilek Aras, yediden yetmişe tüm Arnavutköy’ün takdirini kazanmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir