fbpx

Bbp Adayı Jale İyem Arnavutköy Esnafını Ziyaret Etti.

30 Mart Pazar Günü Yapılacak olan yerel seçimlerde Büyük Birlik Partisi Arnavutköy Belediye Başkan Adayı İnşaat Yük. Müh. Jale İyem, Adaylık görevini kısa sürede üstlenerek çalışmalarını hızlandırdı.

Büyük Birlik Partisi Arnavutköy Belediye Başkan Adayı İnş. Yük.. Müh. Jale İyem Arnavutköy Esnafını ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi. , Arnavutköy Esnafıyla bir araya gelen İyem, Arnavutköy için projelerini anlattı. Büyük Birlik Partisi Arnavutköy Belediye Başkan Adayı İyem Arnavutköy’ün sorunlarına hakim olduklarını dile getirerek, “Yereli yönetmek bilgi, tecrübe ve birikim ile ilgili olduğu kadar bunu uygulayabilecek ekip ve kadrolarlala da alakalıdır. Arnavutköy yerelinde adaylığım açıklandığı ilk günden bu güne bölgenin imardan altyapıya, çevre düzenlemelerinden ulaşıma, sosyal yaşam alanlarından eğitime pek çok konuda sorunların olduğunu ve bu sorunların gittikçe birikmiş bir vaziyette durduğunu görerek profesör hocalarımızla şehir planlamacımızla, ziraat mühendisimizden inşaat mühendislerimize, isg uzmanlarımızdan kentsel dönüşüm uzmanımıza kadar yer alan bir kadro oluşturduk, çünkü on yıldır birikmiş olan ve hizmet alamayan Arnavutköy ve Arnavutköy halkı için çözüm çalışmak ve hizmet üretmek olduğunun sözü ve bilinciyle göreve talibiz’’ dedi.

e5v6Oj

 

 

 

 

 

İyem, Arnavutköy’ü İmar Sorunundan Kurtaracağız

Özellikle imar sorununa da değinen İyem, “Arnavutköy halkının en büyük sorunu imar planı olmuştur. Arnavutköy’ün her mahallesine farklı imar planı uygulanarak İmar adaletsizliği gözler önüne serilmiştir.Arnavutköy’ü bu sorundan kurtaracak olan projelerimiz var ve Arnavuköy de İmar adaletsizliğini ortadan kaldırıp herkese eşit bir şekilde bir imar planı uygulayacağız” dedi.

İyem, ‘’ Çalışmayının Alternatifi Çalışandır düsturu içerisinde Bu sefer bir farkınız olsun o da Büyük Birlik olsun” dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir