fbpx

Yüksel Emir, “Bunlar Her Zaman Mağdur

MHP Arnavutköy İlçe Başkanlığı, Arnavutköy’de bulunan yerel basın mensuplarıyla ilçe binasında kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Toplantıya MHP Arnavutköy İlçe Başkanı Yüksel Emir, Kadın Kolları Başkanı Kudret Güvenç, parti yöneticileri ve basın mensupları katıldı.

“Dile getirmezsek Arnavutköy halkına haksızlık etmiş oluruz” MHP Arnavutköy İlçe Başkanı Yüksel Emir, Arnavutköy’de yaşanan elektrik kesintilerinden dolayı AKP İlçe yöneticisinin imza kampanyası düzenlemesini eleştirerek, “Daha önce basın açıklamamda da belirtim vatandaş mı daha çabuk Bedaş Müdürüne ulaşır yoksa Belediye Başkanı mı? Sen önce yöneticine sahip çıkacaksın, yönetici senden habersiz hareket ediyorsa onu biz bilemeyiz. Onların kendi hiç meseleleri bizim karışma hakkımız yok. Muhalefet olarak imza kampanyası başlatmak gayet doğal ama iktidar partisinin ilçe yöneticisi olarak böyle bir şey yapmaya hakkı yok. Yapılan yanlış demiyoruz haberimiz olsaydı bizde imza verirdik ama imza verdiğim halde bir iktidar partisinin ilçe yöneticisinin böyle bir şey yapmasıyla alakalı yine demecimi verirdim. Her zaman bunlar tepeden aşağı mağdurlar. Nereye kadar mağduriyet. Burada asıl mağdur olan Arnavutköy halkı görüyorsunuz. Arnavutköy’ün fotoğrafıyla Türkiye Cumhuriyet’inin fotoğrafı örtüşüyor. Hizmet noktasında Arnavutköy’de ne yaşanıyorsa Türkiye’de o yaşanıyor. 6 yıldır bir ilçe hiçbir şey yok. Hizmet var mı yok. Yol var mı yok. Devlet Hastanesi’nin oradan yarım saatte merkeze geliyorsunuz. İstanbul’un 39 ilçesinde eğitim sıralamasında Arnavutköy eğitimde sonuncu. Kaç tane arkadaşımız mühendislik kazanıyor, tıp kazanıyor, hukuk kazanıyor? Öğretmenlerimize sahip çıkan yok. Belediye başkanı adaylığım sürecinde herkes imar derken benim ilk projem eğitimdi. Milliyetçi Hareket Partisi olarak biz bunları burada söylemezsek, dile getirmezsek Arnavutköy halkına haksızlık etmiş oluruz. Ayrıca yerel seçim öncesi kaçak yapı yapılmasına göz yumdular. Şimdi de bu insanlara ceza kesiyorlar”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir