fbpx

Ödülü en çok onlar haketti

İstanbul’un tek Yatılı Bölge Okulu olan Şehit Çavuş Selçuk Gürdal Yatılı Bölge Ortaokulu’nda düzenlenen törene Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Çibuk, Belediye Başkan Yardımcısı Turgut Baran, Kültür Müdürü Nedim Taktak, Özel kalem müdürü Abdülmenaf Batur, İYC Arnavutköy Şube Başkanı Mesut Yavuz, Eğitim Bir-Sen Arnavutköy Temsilcisi Muammer Erdoğan, İHH Arnavutköy temsilcisi Ali Yelgün, Arnavutköy İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği (ARİMDER) başkanı Recep Altıngöller, Uğur Dershanesi – Özel Temel Lisesi sahibi Özkan Kaya, okul müdürleri, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

Program, okul Müdiresi Gülten Sarı’nın açılış konuşmasıyla başladı. Sarı, “Geleneksel hale getirdiğimiz bu yarışmanın ödül törenine geldiğiniz için çok teşekkür ederim. Bu programın gerçekleştirilmesini sağlayan İlim yayma cemiyetinin değerli yöneticilerine teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

Belediye başkanı Ahmet Haşim Baltacı ise yaptığı konuşmada; “Gençliğimizi ne yazık ki çeşitli tuzaklarla, değerlerinden ve maneviyatından uzaklaştırmak istiyorlar. Dinini, imanını, maneviyatını öğretecek Peygamber Efendimizin hayatını gençlere anlatacak böyle projeleri gerçekleştiren okul idaresine ve ilim yayma cemiyetine teşekkür ederiz. Sözlerime son verirken, şunu unutmayalım bu yarışmaya katılan herkes birinci olmuştur. Ahir zamanda Peygamber Efendimiz’in hayatını okumak herkese nasip olmaz. Rabbim şefaatine nail eylesin” dedi.

Düzenlenen ödül töreninde yarışmaya katılan öğrencilere ve dereceye giren öğrencilere ödülleri protokoldeki isimler tarafından verildi.

haberaktivite.net

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir