fbpx

SP’ ye Arnavutköy’de Çirkin Saldırı

Saadet Partisi Arnavutköy ilçe binası önüne gelen AKP’liler ilçe binası önündeki parti bayraklarını indirip Saadet Partilileri darp etti. Saldırıyı kınayan Saadet Partisi Arnavutköy ilçe Başkanı Rıfkı Kekeç, “ Başbakan geliyor gerekçesiyle AKP Sultangazi ilçesi mahalle gençlik kolu başkanı olduğunu söyleyen Enes İnan ve Satılmış İnan yasal hakkımız olan ilçe binası önündeki bayraklarımızı söküp, arkadaşlarımıza ağza alınmayacak küfür edip darp ettiler. Bunlar Saadet Partisi’ne olan teveccühü görünce bize saldırmaya başladırlar. Oyları düştükçe saldırganlaşıyorlar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar bizi yıldıramayacaklar” dedi.

Fatih Yedier

Hızla yükselen Saadet Partisi’ne son olarak Arnavutköy’de çirkin saldırı gerçekleşti. Başbakan Arnavutköy’e geliyor bahanesiyle Arnavutköy Saadet Partisi önüne gelen ve AKP Sultangazi ilçesi mahalle gençlik kolu başkanı olduğunu söyleyen Enes İnan ve babası Satılmış İnan AKP vinciyle parti bayraklarını söküp Saadet Partililere ağza alınmayacak küfürler savurarak darp etti.

Kalebodur Taşıyla Saldırdılar

Saldırıya uğrayan Saadet Partisi Teşkilatlanma Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Karabıyık saldırıyla ilgili şunları anlattı: “ Saadet Partisi ilçe binası önüne gelen AKP’ye ait olan vincin yine AKP’ye ait olan büyük boy bayrağını asarken, koparmış oldukları bayrağımızı asmak için ilçe binasından aşağı indim. Bu sırada ismini karakolda öğrendiğim Enes İnan ilçe binamızın önünde asılı olan bir diğer bayrağımızı koparttı. Bende kendisine neden bayrağı kopartıyorsun, buna hakkın yok dedim. Bunun üzerine Enes İnan ve Satılmış İnan adlı şahıslar bana ve arkadaşım Ömer Gemici’ye saldırmaya başladı. Enes İnan yerden aldığı kaleboduru alıp bana vurmaya çalıştı. Bu arada arkadaşım engel oldu. O sırada Satılmış İnan bana yumruk atmaya başladı. Bu sırada bölgede bulunan polisler gelip şahıslara engel oldu. Daha sonra da hastaneden darp raporu alıp şahıslardan şikâyetçi oldum”

Allah’a Kitaba Küfür Ettiler

Saldırıya uğrayan bir diğer Saadet Partili Ömer Gemici ise, “Parti başkanımız AKP bayraklarını asanların parti bayraklarımızı kopartıldığını ve bunların yeniden asılması gerektiğini söyledi. Bunun üzerine arkadaşım Ayhan Karabıyık ile ilçe binası önünde kimi kopmuş kimi ise sarkık olan bayrakların yanına gittik. Biz oraya gittiğimizde ismini karakolda öğrendiğim şahıslar bizim sarkık parti bayraklarını çektiğini gördüm. Arkadaşım Aykan’da şahıslara “Babanızın parasıyla mı alındı bu bayraklarda söküyorsunuz, buna hakkınız yok” dedi. Bu şahıs ile Aykan arasında tartışma başladı. Tartışmaya şahsın babası olduğunu öğrendiğim şahısta karıştı. Aykan’ı bir taraftan itiyorlar bir taraftan da küfür ediyorlardı. Bu arada Enes İnan eline aldığı kaleboduru Aykan’a vurmaya çalıştı. Ben o arada araya girdim. Bu esnada Enes İnan bana yumruk attı ve gözüm şişti. Kavganın başından beri Enes İnan ve babası Satılmış İnan sürekli küfürler etti. Enes İnan özellikle anamıza, avradımıza, Allah’a kitaba kitabımıza küfür etti” dedi.

Saldırılar Bizi Yıldıramaz

Saldırıyla ilgili konuştuğumuz Saadet Partisi Arnavutköy ilçe Başkanı Rıfkı Kekeç de “ Başbakan geliyor gerekçesiyle AKP Sultangazi ilçesi mahalle gençlik kolu başkanı olduğunu söyleyen Enes İnan ve babası Satılmış İnan yasal hakkımız olan ilçe binası önündeki bayraklarımızı söküp attılar ve arkadaşlarımıza ağza alınmayacak küfürler edip darp ettiler. Saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Bu saldırıları Saadet Partisi’nin yükselişine bağlıyorum. Sürekli oy kaybeden AKP ne yapacağını şaşırdı. Ama ne yaparsa yapsınlar bizi yıldıramayacaklar. Allah (cc) izniyle 8 Haziran’da Saadet Partisi’nin büyük zaferini göreceksiniz” dedi.

OYLARI_DUSTUKCE_SALDIRGANLASIYORLAR_

Kaynak : milligazete.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir