fbpx

Sorunlar Birlik’le Aşılacak

İslambey Mahallesi Muhtar Adayı Şahin Birlik Seçime günler kala artık adaylık çalışmalarından, Muhtarlık çalışmalarına başladı.

İslambey Mahallesi Genç Muhtar Adayı Mahallesinin sesine kulak vererek muhtar adayı oldu.Adaylık sürecinden islambey mahallesinde yediden yetmişe herkesi ziyaret ederek ve projelerini anlatıp muhtar adaylığı sürecinde herkesten destek istedi.

İslambeyde Hizmet Dönemi olacak

İslambey Genç muhtar Adayı Şahin Birlik mahallesinde ev sohbetleri ile bir çok siyasi partiden bile çok çalışarak halkının sorunları dinleyip ve projelerini anlatıyor. Genç muhtar adayı şahin birlik islambey için gerçekleştireceği projeleri ile bizimle islambey mahallesi tamamen bir hizmet dönemi geçirecektir. Mahallesinin sorunlarına çözüm üretecek projeler ile göz doldurmaya devam eden genç muhtar adayı Şahin Birlik İslambey için artık değişim zamanı gelmiştir. islambey’e hizmet için aday oldum ve Allah’ın izni ile 30 Mart’ta seçildiğim takdirde islambey için kolları sıvayıp hizmette başlayacağım

İslambey Değişim’e Hazır

Gazetemiz’e Projelerini Anlatan İslambey  Mahallesi Muhtar Adayı Şahin birlik İslambey için hazırladığı projeleri ile halkın teveccühünü kazanmaya devam ediyor. Değişim İçin aday olduğuna değinen birlik, Ben İslambey’i bilirim, İslambey beni çünkü ben çocukluğumu ve Gençliğimi islambeyde geçirdim.Söz veriyorum beklenen islambey bizim dönemimizde beklediği hizmeti alacak, islambey halkı artık kabuğunu kıracak ve mahallemiz hak ettiği hizmeti alacak.bütün islambey artık değişime hazır olamalıdır.

Herkesin Bir Mesleği Olacak

Gençlere gerekenden fazla önem verilmesini dile getiren İslambey Mahallesi Muhtar Adayı Şahin Birlik,”Mahallemizin Nüfus’un büyük bir bölümünü genç oluşturuyor.Gençler meslek sahibi olamadıkları için vasıfsız olarak düşük maaşlar ile ailelerini geçindirme sıkıntısı yaşıyorlar ve hatta meslek sahibi olamadıkları için işsiz olan binlerce gençlermiz var bunun için mesleki eğitim kurslarının mahallemize getirerek her gencin bir mesleği olacaktır.bu kurslardan herkes hayalindeki mesleğe sahip olarak işinde vasıflı bir halde  artık hem işsizlik sıkıntısı çekmeyecek hemde asgari ücret ile geçim sıkıntısı çekmeyecektir”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir