fbpx

Büyük Birlik’le Büyük Konvoy

Büyük Birlik Partisi Arnavutköy Belediye Başkanı Jale İyem ile Gerçekleştirilen Büyük birliğin Arnavutköy konvoyuna parti yönetimi ve üyeleri ve halk tarafından büyük destekle karşılandı. Konvoyla yaklaşık 3 saat Arnavutköy’ü Tamamını ziyaret ederek Arnavutköy halkını selamladı. Büyük Birlik Partisi Arnavutköy Belediye Başkan Adayı Jale İyem , Kısa sürede arazide gerçekleştirdiği çalışmaları ve Oluşturduğu sağlam kadro ile halkın teveccühüyle karşılandı. Konvoy Arnavutköy’ün Beldelerinden mahallelerine Arnavutköy’ü karış karış gezdi. Konvoya yoğun bir eşlik ile 100’ün üzerinde aracın katıldığı konvoy Merkez mahallesinde son buldu.

İyem Mehterle Arnavutköy’ü Selamladı. Büyük Birlik Partisi Arnavutköy Belediye Başkan Adayı Yüksek İnşaat Mühendisi Jale İyem, Arnavutköy Esnafını ve Arnavutköy Halkını Mehter Ekibi ile Selamladı. Büyük Birlik Partisi Arnavutköy Belediye Başkan Adayı Yüksek İnşaat Mühendisi Jale İyem ve Kadrosu Arnavutköy Merkez Mahallesinde Mehter yürüyüşü gerçekleştirerek Arnavutköy’de ecdadın izinde bir kadronun sinyallerini verdi. Tecrübeli ve işinde uzman kadrosu ile Arnavutköy Yönetimine talip olan Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yüksek İnşaat Mühendisi Jale İyem ve Kadrosu Mehteran Ekibi İle Arnavutköy’ü Ziyaret ettikten sonra ilçe Seçim Koordinasyon Merkezinin Açılışını Büyük Birlik Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Yelis’in Katılımı ile gerçekleşti.
Arnavutköy İmar Sorunundan Kurtaracağız
Arnavutköy’ün en temel sorunu imar planı olduğuna değinen Büyük Birlik Partisi Arnavutköy Belediye Başkan Adayı Yüksek İnşaat Mühendisi Jale İyem Arnavutköy 10 yıldır İmar’a mahkum bırakılmış ve konutsuzluğa terk edilmiş, İmar hakları ellerinden alınmıştır. Arnavutköy’de imar sorununu ortadan kaldırmak için Arnavutköy’ün fizibilite çalışmaları yapılmış ve İmar planını kısa bir sürede açarak Arnavutköy’ü imar sorunundan kurtaracağız. İş başına geldiğimizde imar planlarının 5/2 sini açarak Arnavutköy’de uygulanan imar planı ile Arnavutköy’ün bütün beldeleri aynı imar planından istifade edecektir. Herkes kendi imkanı neticesi ile konut sahibi olabilecek ve 1-2 kat ile sınırlanmayacaktır. İmar sorunu aynı anda çarpık kentleşmeyi de tetikler ve bir yerde hem 1 kat hemde 6-7 katlı binaların olması konutsal olarak çarpık kentleşmeyle yerleşime sebep olur. İmar bizim işimiz mesleğimiz gereği bu sorunu kadromuzla çözeceğiz ve Arnavutköy’ü bu sorundan kurtaracağız .

Arnavutköy Sosyal Bir Kent Olacaktır
Arnavutköy’ün Sosyal Tesisler de en zayıf ilçelerde biri olduğunu ifade eden Büyük Birlik Partisi Arnavutköy Belediye Başkanı Yüksek inşaat Mühendisi Jale İyem, Sosyal alanlar, Tiyatro ve Sinema salonları, Kültür Merkezleri ve Arnavutköy’ün Prestijine Layık cadde ve sokakları oluşturarak Arnavutköy’ü sosyal ve şeffaf yönetim ile yöneteceğiz. Anketlerde Sosyal ve Kültürel olarak Arnavutköy belediyesinin hizmetlerinin olmaması nedeniyle Son sıralarda görmekteyiz. Arnavut köy’ün Sosyal tesis sorunlarını çözecek olan kadromuzla Arnavutköy’de sosyal projeleri ile donatacağız. Kadın ve Yaşlı Bakım tesisleri kurarak, Sosyal ve Kültürel faaliyet Tesislerini Kurarak, Engelliler için Engelli oyun parkları ve Tesisler inşa ederek, İlçemizde Sivil toplum kuruluşları ve Muhtarlıklarla iş birliği içinde olarak Arnavutköy’ün Sosyal ve kültürel Sorunlarını ortadan kaldıracağız.

Ulaşım ve Trafik Sorunu Bizimle Çözüme Kavuşacak
Çevre ve Şehir Planlamacıları ile Arnavutköy’ü Yeniden İnşa edeceklerini vurgulayan Büyük Birlik Partisi Arnavutköy Belediye Başkan Adayı Yüksek İnşaat Mühendisi Jale İyem, Arnavutköy’ün Temel Sorunlarından biri olan ulaşım ve trafik sorununu çözecek projeler büyük birlik kadrolarında ve bu kadrolar iş başında geldiğinde Arnavutköy’ün çilesi haline gelmiş bu sorunları çözecek olan ekiplerimizle Arnavutköy’de trafik sorunu azaltacak kavşak projemiz ve Alt Geçit projelerimiz ile Arnavutköy’ü Trafik Sorunundan Kurtararak Arnavutköy’ün Trafik sorununu ortadan kaldıracağız. İlçe Merkezinden Beldelere ulaşımın hızlı ve Her An beldelere ulaşım sağlanabilmesi için gerekli çalışmaları yaparak Artık 15 kişilik minibüslere 25’ten fazla insanın binme sorununu ortadan kaldıracağız.

Jale İyem Hakder’e Konuk oldu.
Erzurum ili Horasan ilçesi Hacı Halil köyü sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneğinin siyasi partilerin belediye başkan adaylarını konuk etmeye devam ediyor.Hak Der’in bu haftaki konuğu Büyük Birlik Partisi Arnavutköy Belediye Başkan Adayı Jale İyem oldu.

HakDer’in Konuğu Büyük Birlik Partisi Arnavutköy Belediye Başkan Adayı Jale İyem, Bu gecede bizleri burada konuk eden ve programa iştirak eden Erzurumlulara teşekkür ederek, Erzurumlulara projelerini anlattı.

Gecede Konuşma Yapan İyem, Usta kadrolar ile sizlere hizmet etmeye ve Arnavutköy’ün sorunlarını çözmeye talip olduk, sizlerin yaşadığı bu sorunları yakinen bilen ve projelerini buna göre hazırlayan usta kadromuz şehir planlamacısı ile inşaat mühendisleri ile çevre mühendisleri ve ekolojik dengeyi bozmadan Arnavutköy’ü rantsal olmayan kentsel dönüşüm ile Arnavutköy’ü ileriye dönük İstanbul’un en yaşanılabilir ilçesi haline getirecek kentsel dönüşüm uzmanlarımızla sizlerin huzurunda projelerimizi anlatıp sorunlarını dinlemeye geldik. Arnavutköy’ü 10 yıldır yönetenlerin kısa sürede çözülecek sorunları 10 yıldır çözememesi çalışmadıklarının en büyük ispatıdır.Bizim bir farkımız var çünkü biz alternatif bir partiyiz çünkü biz büyük birliğiz.Biz tek başına yöneten değil birlikte yöneten bir belediye anlayışıyla, Bölge kanaat önderleri ile istişareler halinde bulunarak Arnavutköy’ü birlikte yöneteceğiz.

Arnavutköy’ün gerçek sorunlarından bir tanesi imar planıdır. Biz, Arnavutköy’de karşılaştığımız imar durumu, Dünya’nın ve Türkiye’nin hiçbir yerinde olmayan 16 farklı imar durumuyla karşılaştık. İmar Arnavutköy’ün en büyük sorunu ve en erdem durumlarından biri halinde, Arnavutköy’de imarın 5/2’sini açarak Beldelerde ki İmar’ı Arnavutköy’de uygulanan imar’la eşit hale gelecek ve Her bölgede eşit bir imar planı ile herkes taşınmazlarını imkanları neticesi ile konutlandıracaktır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir