fbpx

Arif Dede Yeniden Arnavutköy’de

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Görevinde Bulunan Arif Dede , Yeniden Arnavutköy Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı.Dede’nin Yerine Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen’in Eskişehir Milli Eğitim Müdürü olarak atanacağı öğrenildi.

03.02.2014 / 12:23

 

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Görevinde Bulunan Arif Dede Görevden Alındı.

 

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Görevinde Bulunan Arif Dede , Yeniden Arnavutköy Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı.Dede’nin Yerine Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen’in Eskişehir Milli Eğitim Müdürü olarak atanacağı öğrenildi.

 

Arnavutköy’de 2012 Yılında Görevi Bırakarak Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Arif dede iki yıl aradan sonra tekrar Arnavutköy Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı.Arif Dede’nin yerine atanan İbrahim Demir, Daha Önce görev olarak Nişanca İlk Öğretim Müdürlüğünde Bulunmuştu ve tekrar aynı atandığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

 

Arif Dede Kimdir ?

 

03.03.1958 Tarihinde Giresun İli Alucra İlçesi Fevzi Çakmak köyünde doğdu. İlk ve Ortaokul öğrenimini İstanbul’da, Lise öğrenimini Kırşehir Erkek Öğretmen Lisesinde, Yüksek Öğrenimini Trabzon Fatih Eğitim Enstitüsü Fen ve Tabiat Bilgileri bölümünde tamamladı. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Fizik Lisans Tamamlama programını bitirdi. Bir süre Marmara Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümüne devam etti. 05.03.1981 Tarihinde İstanbul Esenler Atışalanı Ortaokulunda öğretmenliğe başladı, 10.09.1982 Tarihinde aynı okulda Müdür Yardımcısı oldu. 17.12.1985 Tarihinde Bahçelievler Altınyıldız Ortaokulunun kuruluşunda Müdür Yardımcısı ve Müdür Vekili olarak görev aldı. 17.01.1994 Tarihinde Bahçelievler Çobançeşme İlköğretim Okulu Müdürlüğüne atandı. 25.07.1997 Tarihinde Bahçelievler Yenibosna İlköğretim Okulu Müdürlüğüne naklen atandı. 17.08.2000 Tarihinde Bahçelievler Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne naklen atandı. 2002 Yılından itibaren Bahçelievler Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevlerini birlikte yürüttü. 26 Mayıs 2004 tarihinde Bahçelievler Halk Eğitimi Merkezi müdürü iken, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlüğünde görevlendirildi. 21.02.2005 tarihinde İstanbul Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı, İl Millî Eğitim Müdürlüğündeki Şube Müdürlüğü görevine devam etti. 06.06.2008 tarihinde Arnavutköy İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Görevine atandı

 

2012 Yılında Arnavutköy Milli Eğitim Müdürlüğünden, Eskişehir il Milli Eğitim Müdürlüne atandı ve 2014 yılında tekrar Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir