fbpx

İntihar için Arnavutköy’ü seçti

Berbere gidiyorum diyerek çıkan Aktı, 4 Gün sonra ormanda cesedi bulundu.

Bağcılar’da berbere gitmek için evden çıkan ve 4 gündür haber alınamayan Hamdi Aktı, cep telefonu sinyallerini takip eden AFAD ekipleri tarafından Arnavutköy’de intihar etmiş bir halde bulundu.

Bağcılar’da Salı günü berbere gitmek için evden çıkan 54 yaşındaki Hamdi Aktı’dan haber alamayan ailesi babalarının hayatından endişe ediyorlardı.

Aslen Van’lı olan ve uzun zamandır Bağcılar’da ikamet eden Aktı’nın ailesinin endişeli bekleyişi hüsranla sonuçlandı. Günlerdir babalarını arayan Aktı’nın çocukları telefonu kapalı olduğu için kendisine ulaşamayınca son çare olarak polise başvurdu.

Polis ekiplerinin yaptığı teknik inceleme sonucu Aktı’nın telefonunun kapanmadan önce son olarak Arnavutköy Kayabaşı’nda bulunan Nokta Tesisleri’nin karşısındaki ormanlık alandan geldiğini tespit etti.

Cesedi AFAD ekipleri buldu

Polis ekiplerinin yardım istediği ve alanında uzaman olan Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı  (AFAD)’a bağlı ekipler işe koyuldu.

Dün akşam saatlerinde Aktı’nın cep telefonu sinyallerinin en son tespit edildiği alanı abluka altına alan AFAD ekipleri 3 saatlik çalışma sonucunda Hamdi Aktı’nın cesedine ağaca asılı halde ulaştı.

Ağaca bir ip ile asılı halde bulunan Aktı’nın yaklaşık 4 gün önce intihar etmiş olabileceği düşünülüyor. Emniyet yetkililerinin konu ile ilgili incelemeler devam ediyor.

Haberaktivite.net

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir