fbpx

İHH artık Arnavutköy’de

İHH insanı Yardım Vakfı Arnavutköy Temsilciliği’nin açılışı gerçekleşti. Dünyanın bir çok ülkesinde düzenlediği yardım organizasyonları ile adından sıkça söz ettiren İHH’nın Arnavutköy Temsilciliği’nin açılışına İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım da katıldı

İHH insanı Yardım Vakfı Arnavutköy Temsilciliği’nin

açılışı gerçekleşti.  Dünyanın bir çok ülkesinde düzenlediği yardım organizasyonları ile adından sıkça söz ettiren İHH’nın Arnavutköy Temsilciliği’nin açılışına İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım da katıldı. İHH Temsilciliği’nin açılışı sonrasında ilk yardım faaliyeti ise Suriyeli mülteciler için gerçekleşti. Suriyeli Mülteciler için hazırlanan Yardım Tır’ı mülteci kamplarına doğru yol aldı.

İHH Arnavutköy Temsilciliği’nin açılışına ayrıca Ak Parti Arnavutköy İlçe Başkanı Ercan Üner, Arnavutköy Belediye Başkan Yardımcısı Turgut Baran, İlce Müftüsü Bahri Şamat, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ,  Arnavutköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nedim Taktak ve çok sayıda davetli de katıldı.

Açılış kurdelesini kesen İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, dünya üzerinde açlıkla, susuzlukla mücadele eden tüm insanlara yardım etmeyi kendilerine vazife olarak kabul ettiklerini söyleyerek, İHH’nın artık dünya üzerindeki etkisinin de oldukça büyük olduğunu söyledi.

1 2 3 4 5

haberAktivite

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir