fbpx

Gol yağmuru Hadımköyspor’un

İstanbul Süper Amatör Lig  2.grup maçında, Hadımköy stadında  Hadımköyspor ile Kartaltepe takımları karşı karşıya geldi. Gol yağmuru şeklinde geçen karşılaşmayı ev sahibi 4-2 galip tamamladı.

Müsabakayı  Erhan Sargın yönetti. Yardımcılığını ise İbrahim Mennanoğlu ve Ozan Kabal yaptı. Müsabakanın gözlemcisi Ender Erol, Saha komiseri ise Adnan Karataş idi.

Müsabaka rüzgar altında oynandı. Hadımköy rüzgarı arkasına alarak oyuna başladı. Müsabakanın ilk yarım saati sessiz filim gibiydi.

30. dakikadan sonra gol yağmuru başladı
30. dakikada Hadımköy  sol kanattan serbest vuruş kazandı. Serbest vuruşu Gökay ceza alanı içine kullandı. Ceza sahası içindeki serdar kafa ile vurarak topu ağlarla buluşturarak takımını 1-0 öne geçirdi. Bir dakika sonra Serkan sağdan orta yaptı Can kafa ile takımının ikinci golünü attı. (2-0)
32. dakikada Kartaltepe takımından Sezer ceza yayı üzerinde, araya çok güzel pas salarak ceza sahası içindeki Tugayı topla buluşturdu. Tugay düzgün bir şekilde vurarak durumu 2-1 yaptı.
36. dakikada Ferdi tugaya pas verdi. Tugayda kaleci Murat ile karşı karşıya kaldı. Düzgün bir vuruşla takımının ve kendisinin ikinci golünü attı. 2-2
42. dakikada Hadımköy sağ dan serbest vuruş kazandı. Vuruşu kullanan Gökay doğrudan kaleye vurdu. Kaleci  Zaferin bakışları arasında top ağlarla buluştu.(3-2). İlk yarı Hadımköyün 3-2 üstünlüğü ile tamamlandı.
85.dakikada  Çağrı   kendi ceza sahası önünde aldığı topu orta yuvarlak yanına kadar sürdü. Daha sonra uzun bir top atarak topu Vardar’la buluşturdu. Vardar topu ceza sahası önüne kadar sürdü. Ceza sahası dışına çıkan kaleci Tolga’ yı çalımladı. Kale alanı içindeki Kartaltepeli oyuncuyu da çalımlayarak topu ağlara uluşturdu. (4-2).  Müsabaka Hadımköyün 4-2 üstünlüğü ile bitti.
STAT: Hadımköy
HAKEMLER: Erhan Sargın, İbrahim Mennanoğlu, Ozan Kabal
SAHA KOMİSERİ: Adnan Karataş
HADIMKÖY: Murat, Fatih, Can, Çağrı, Mahmut, Barış, Serkan( Fethi), Serdar, Özgür( Yunus Emre), Gökay(Ercan), Vardar
YEDEKLER: Ferdi, Fethi, Emrecan, Yusuf Can, Yunus Emre, Rıdvan, Ercan
KARTALTEPE: Zafer(Tolga), Mehmet, Ahmet Batuhan, Tolunay, Burak, Murat(Burak), İbrahim, Ferdi, Tugay, Sezer, Fatih(Eser)
YEDEKLER: Tolga, Yılmaz, Eser, Hakan, Burak, Fatih, Hayri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir