fbpx

Erzurum Spora Arnavutköy’den DESTEK

Arnavutköy’deki Erzurum İl, ilçe ve köy dernek başkan ve yöneticilerinin katıldığı toplantıda Erzurumspor’a sonuna kadar destek çağrısı yapıldı.

Mavi-beyazlı kulübe maddi katkı sağlaması amacıyla, Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan’ın himayesinde BB Erzurumspor yöneticisi ve İstanbul Çalışma Grubu Başkanı Mustafa Macid öncülüğünde oluşturulan proje ile kent merkezi genelinde toplam 4 bin direk afişte reklam çalışması yapılacak.

ARNAVUTKÖY’DE BÜYÜK BİR POTANSİYEL VAR

Projeye destek amacıyla toplantıya katılan başta Arnavutköy’deki Erzurum dernekleri temsilcileri ve Erzurumlu iş adamlarına teşekkür eden Ali Demirhan, Erzurumspor’a hak ettiği yere gelebilmesi için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

MACİD: ADINI MEMLEKETİNE YAZ

İstanbul Çalışma Grubu Başkanı Mustafa Macit ise “Adını Memleketine Yaz” projesi ile şehrin farklı noktalarındaki 4 bin adet direk afişin kullanılacağını ve bu alanlara reklam verecek kişilerin B.B. Erzurumspor’a maddi destek vereceğini söyledi.

BB Erzurum-spor İstanbul Çalışma grubu Başkanı Mustafa Macit, “Dadaşlar Erzurum caddelerinde bulunan direklerde yer alacak, ‘Poster Panolar’ ve ‘Polebanner’lere, marka, isim ve Erzurumspor’a başarı dileklerini yazdırarak hem takıma moral desteği hem de maddi destek sağlayacaklar. Bu reklam mecraları sayesinde aynı zamanda hedef kitleleri olan Erzurumlulara da ulaşmış olacaklar. Reklam değeri açısından son derece önem taşıyan bu mecralarda hedef kitlesinde Erzurum olan kuruluşlar da yer alabilecek. Kampanyaya katılacak firmalarımız, direk afişin adedine 250 TL ödeyecek ve bu para kulübün banka hesaplarına yatırıldıktan sonra reklamlar yayınlanmaya başlayacak” diye konuştu.

Mayıs ayının son haftasına kadar devam edecek olan kampanya kapsamında kulübün kasasına 700 bin ile 1 milyon TL arasında kaynak girmesi hedefleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir