fbpx

Dem Dem Belediyespor’a Geçit Vermedi

Dem Dem Belediyespor’a Geçit Vermedi

 

Türkiye Bölgesel Amatör ligi 9.Grupta mücadele eden Arnavutköy Belediyespor deplasmanda Eskişehir Demirspor’a konuk oldu.Belediyespor deplasmanda Eskişehir Demirspor’a 3 puanı yediği 3 golle teslim etti.

 

Müsabaka’ya hızlı bir şekilde başlayan Arnavutköy Belediyespor , Rakibine baskı ve presleri sonucu oluşturduğu atakları değerlendiremeyince 30. dakika da Eskişehir Demirspor Mehmet Meşe ile skoru 1-0 yaptı.

 

Maçta iki takımında kazanmaya istekli olmasıyla sahada kıran kırana mücadele de Maçın 44. dakikasında Belediyespor oyuncusu Okan Dernek rakibi Ozankan Düzgün’e yaptığı faul nedeniyle kırmızı kart gördü.Belediyespor ikinci yarıya 10 kişiyle ve 1-0 geride başladı.

 

Eskişehir Demirspor, Arnavutköy Belediyespor’un 10 kişi kalmasını iyi değerlendirdi ve baskısını arttırdı.Maçın 59. dakikasında Belediyespor oyuncusu Serkan Cinaz’ın Samet Çelebi’yi düşürülmesini hakem Faul olarak değerlendirdi ve kırmızı kartına başvurdu ve Belediye Spor Maçın Son 30 dakikasını 9 kişi ile mücadele etti.

 

Maçın 69. dakikasında Belediyespor oyuncusu Barış Keserci, Eskişehir Demirspor oyuncusu Korhan Kılıç’ı ceza sahası içinde düşürmesini hakem penaltı kararı vererek ve Belediyespor oyuncusu Barış Keserci’ye kırmızı kart gösterdi.Penaltı’yı ilk vuruşta gol’e çeviremeyen Demirspor Atıl Atlı’nın tamamlamasıyla 2-0 öne geçti.

 

Maçta artık son dakikalar oynanırken Eskişehir Demirspor 83.dakika’da kazandığı penaltı’yı Samet Çelebi ile gole çevirmesiyle skor’u 3-0 yaptı ve bu skor maç sonuna kadar değişmedi.Belediyespor yediği 3 golle 3 puanı deplasmanda rakibi Eskişehir Demirspor’a bıraktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir