fbpx

Belediyespor Nevşehir Kampı’nda

Bölgesel Amatör Lig 11.Grup’ta mücadele edecek olan Arnavutköy Belediyespor 10 günlük kamp programı için Nevşehir Avanos ilçesini tercih etti.

Nevşehir’e hareket eden Arnavutköy Belediyespor kafilesine başkan yardımcısı Şah İsmail AKSU eşlik etti. Kamp kafilesine alınan takımın süper gençleri Semih Abdullah, Sefa Kaygusuz, Erdoğan Akhisar ve Kaleci Berkan Parlak Nevşehir kampında oldukça yoğun idmanlarla lige hazırlanacaklar.

İdmanlarda futbolcularını fazla yormayan teknik direktör Adnan Keskin ve yardımcısı Bahri Yılmaz idman programını her geçen gün 2x arttıracağını ve bu kamp döneminde hazırlık maçaları sayısının fala oluşu nedeniyle tempomuzu en üst seviyede tutmayı düşündüklerini dile getirdi. Kaleciler konusunda oldukça başarılı görünen kaleci antrenörü İsmail Karabulut yaptığı açıklamada 2 yıldır olduğu gibi bu sezonda en az gol yiyen takımlar arasına girmek için çalışmalarımız çok yoğun olacak dedi.

Arnavutköy Belediyespor Pazartesi idmanlarını iki farklı sahada gerçekleştirdi. İdmanlarda yeni transferler, forma şanslarını yüksek tutmak için oldukça istekli göründüler. Defans bloğunda görev alan Gür Ege Gürel, Sait Özaydın ve Sarper Ağca idmanlarda yüksek performansları dikkat çekti. Orta saha da Murat Kefeli ve Fatih Dalgıç ilk 2 gün idmanları sonrası performansları beğeni toplarken Ahmet Şen, Recep S.Çetintaş, Volkan Sipahi, Emrah Gültekin, Mustafa Ateş, Serdar Yavuz ve kamp kafilesine son dakika katılan Adem Karahan sergiledikleri tempo ile teknik heyetin yüzünü güldürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir