AYEM Vatandaşlara Kuaför Hizmeti Gerçekleştirdi

0
59
views

Arnavutköy Belediyesi Yaşlı ve Engelli Merkezi, sosyal bir projeye imza atarak 150 yaşlı ve engelli vatandaşı bayrama hazırlamak için tıraş etti.

Arnavutköy Belediyesi, İlçe Engelli Koordinasyon Merkezi ve İstanbul Erkek Berberler Odası’nın ortak yürüttüğü proje ile yaşlıların bayrama daha şık girmesi için etkinlik düzenlendi. Yapılan etkinliğe Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Kemal Aygenli, İlçe Engelli Koordinasyon Merkezi (EKM) Başkanı Suphi Yıldızhan ve İstanbul Erkek Berberler Odası (İSTESOB) Başkanı Şükrü Akyüz katıldı. Arnavutköy Belediyesi Yaşlı ve Engelli Merkezi (AYEM) tarafından düzenlenen etkinlikte 150 yaşlı ve engelli vatandaşın tıraş işlemi gerçekleştirildi. Arnavutköy Belediyesi Yaşlı ve Engelli Merkezi’nde hizmet alan vatandaşlar, Hadımköy Mesleki Eğitim Merkezi’nden gelen berberler tarafından tıraş edildi. Ayrıca belediye ekipleri evden çıkamayan ya da bakıma ihtiyaç duyan yaşlı vatandaşları da evlerinde ziyaret ederek onları orada tıraş etti.

“Bizim belediye olarak rutin yaptığımız bir faaliyet”
Etkinliğe katılan Arnavutköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Kemal Aygenli, yaşlı ve engellilerin bakımlarının sürekli olarak yapıldığını belirterek şunları söyledi: “Bizim belediye olarak rutin yaptığımız bir faaliyet. Biz yaşlılarımızı evlerinde tıraşlarını yapıyoruz. Bakımlarını yapıyoruz. İhtiyaçlarını karşılıyoruz. Belediyemiz bu konuda gerçekten sahada hakim pozisyonda ve ayrıca insanların tüm bu ihtiyaçlarını giderecek ekibimiz de mevcut.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here