İASİAD İşadamlarıyla İftarda Biraraya Geldi

0
67
views

İstanbul Arnavutköy Sanayici ve İş Adamları Derneği (İASİAD) düzenlemiş olduğu iftar programında Arnavutköy’ün sanayici ve iş adamlarını bir araya getirdi.
İftar programına; Arnavutköy Belediye Başkanı A. , Belediye Başkan Yardımcısı Turgut Baran, Ak Parti Eski İlçe Başkanı Ercan Üner, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Candaroğlu, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Haluk Öztürk, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Yüksel Emir, Meclis üyeleri, STK temsilcileri, muhtarlar, Arnavutköy’ün sanayici ve işadamları katıldı.

Üretmeye ve istihdama katkı sağlamaya devam ediyoruz
İftar sonrasında kısa bir konuşma yapan İASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Gürdamur ”Biz Arnavutköy Sanayici ve İşadamları Derneği olarak kendi bölgemizde, ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla gece gündüz çalışıyoruz. Burada her biri kendi alanında uzmanlaşmış kıymetli işadamı arkadaşlarımız, ülkemiz adına üretmeye ve istihdama katkı sağlamaya, her geçen gün artan bir hızla devam ediyor. Derneğimizin şu an 150 üyesi bulunmaktadır, önümüzdeki süreçte bu sayıyı artırarak daha fazla sanayici ve işadamına ulaşmak için çalışmalarımız devam edecek. Üyelerimiz arasında koordinasyonu sağlamak amacıyla mesajlaşma sistemimizi oluşturduk. Bundan sonraki organizasyonlarımız da kullanmaya başlayacağız. Üyelerimizin resmi kurum ve kuruluşlarda olan işlerine yardımcı olmak amacıyla bir koordinasyon komitesi oluşturacağız. Arnavutköy belediye başkanımızla görüştük, Arnavutköy sanayi sitesinin 5- 6 ay içerisinde Haraççı’da temelinin atılacağının da müjdesini bizlere verdi. Bunu da buradan sizlere duyurmuş olalım” dedi. Arnavutköy bölgesinde özellikle yardıma ihtiyacı olan ailelere ulaşabilmek için çaba sarf ettiklerini ifade eden Gürdamur, bu konuyla ilgili olarak, iş adamlarının da desteklerini beklediği vurgusunu yaptı. Gürdamur , Müsiad’ın yapacağı yurt dışı programlarında; Arnavutköy sanayici ve iş adamları derneği olarak katılım sağlayarak, yeni iş ortaklarına katkıda bulunmaya çalışacaklarının da duyurusunu yaptı.

İşadamlarının Arnavutköy’ün gelişimine daha fazla katkıda bulunması gerektiğini düşünüyorum
Daha sonra Arnavutköy Belediye Başkanı A.Haşim Baltacı’da bir konuşma yaptı. Baltacı, “Ramazan ayı mağfiret ayıdır. Bu mübarek ayda siz değerli işadamlarıyla beraber olmaktan oldukça mutluyum. Arnavutköy’de çok değerli ve önemli sanayici ve işadamlarımız var. Arnavutköy’de yer alan siz değerli işadamlarının Arnavutköy’ün gelişimine daha fazla katkıda bulunması gerektiğini düşünüyorum. Bizler idealleri olan bir milletiz. Tıpkı ecdadımız da olduğu gibi inşallah bizlerde bundan sonra devletimizle birlikte çalışmalarımıza devam ederiz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here