fbpx

Arnavutköy Yeniköyspor Kulübü Başakanı Gökmen ALTINBAŞ ” TFF İl Başkanlığı ve Yemen Ekşioğlu tarafsızlığını kaybetmiştir.”

Arnavutköy Yeniköyspor kulübü başkani Gökmen ALTINBAŞ hafta sonu oynayacaklari ve grupta ilk ikiye girecek takımlari yakından ilgilendiren maçta Yücespor ile kendi evinde oynayacakları kritik musabakanın Avcılar belediyesi Firüzköy stadina verilmesi ile ilgili olarak İstanbul İl Temsilciliğini yerden yere vurdu.
İstanbul il temsilciliğinde adam kayırmanin ön planda olduğu Yemen Eksioğlu’nun Amatör camiası ile istediği gibi oynadığını ve kimin adamı varsa borusunun öttügünü, bu tarz olaylarla Türk futbolunun ne hallere geldigini daha iyi anladığını söyledi. Gökmen Altınbaş; Bu hafta sonu oynayacağımız müsabakanın Avcılar firuzköy stadında oldugunu görünce beynimden vurulmusa döndüm, küçük bir arastırma yaptım ve pazartesi günü hafta sonu oynadigimiz ve 2-0 kaxandigimiz Kalespor macinin ardından Kalespor baskani Ramazan beyin İl temsilciliğine giderek takımımı şikayet ettiğini ve bu esnada orda bulunan İASKF bask. Yard. Ve Yücespor kulubu baskani İbrahim Mamatinin orda olduğu ve Ramazan baskanın anlattıklarının ardından Yemen Eksiogluna bu hafta maçımız Arnavutköyde Yenikoyspor ile bizim maçı oraya verme her maçta olay oluyor orda, can güvenligimiz yok demesine istinaden, maçımızı seyircisiz olarak Avcılara veriliyor. Bumu adalet bumu hak hukuk yazık günah hak yemeyin hic bir rapor yok hic bir ceza yok nasil oluyorda takimimizi Avcılara sürüyorsunuz bunun cevabını almak üzere Persembe günü il temsilciligine gidiyorum hic bir yetkili cevap veremiyor. Rapor yok, ceza yok, nasıl oluyor bu iş. Alcak sesle geçen maçınızdan rapor var diyorlar. Nerede rapor diyoruz? gösteremiyorlar. Orda bu konu üzerine konuşurken bir İASKF yetkilisi abimiz sağolsun şöyle dedi. Burda adamı olan iş bitiriyor, adamınız yoksa ugrasmayın diyor. Bunun üzerine İASKF baskanımız Sn.Ali Düsmez ile görüşüyoruz, sağolsun ilgileniyor ama oda olayı çözemiyor. Bize cıkın avcılarda oynayın ben bu olayın takipcisiyim. Varsa kirli eller sonuna kadar takipçisiyim diyor ve oradan ayrılıyoruz. Hergün orda olan Yemen Ekşioğlu ve İsmail Öngün (abedi) ne hikmetse dün İl temsilciliğine adım bile atmadılar. Ne oldu da gelmediler. Kuslarmı haber uçurdu bilmiyorum. Bildiğim teksey Yücespor kulübünün her maçta kollandığı ve korunduğudur. Cezasi olmayan bir takımı seyircisiz olarak başka bir stada nasil verildiğinin hesabını il temsilciliği Türk adaletine verecektir. Yücespor kulübüne gelince yarın avcılarda oynanacak müsabakada ne sporcularımızdan ne de yöneticilerimizden misafirperverlik beklemesinler. Çünkü biz kendi evimizde oynamıyor olacağız. İl temsilciligine olan inancımız tamamen sarsılmıstır. Bu tarz oyunlarla önümüze engel koyarak hedefimiz olan Süper amatör lig hedefimizden bizi uzaklastıramayacaklardir. Yemen Eksioglu ve ekibi bize inandırıcı bir açıklama yapana kadar yada tarafımızdan özür dilemezse müsabaka bülteninde imza atanlar adalet önünde hesap verecektir. dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir