fbpx

Arnavutköy Belediyespor’da Kırmızı Alarm

Teknik direktör Adnan Keskin ve yardımcıları bu hafta oynanacak karşılaşma öncesi takımdaki sakatlar dahil tüm oyuncuların hafta sonu oynayacakları önemli karşılaşma için tam gün mesai yapmaya başladılar. Hasan Doğan stadında ve Hadımköy tesislerinde günde 2 idman yaparak güç depolayan Arnavutköy Belediyespor takımında moraller en üst seviyede. 1 oyuncusu dışında sakat oyuncu bulunmayan Arnavutköy Belediyespor 90 dakikalık maç tempolarını 120 dakikaya çıkartmış durumda.

Adnan Keskin, ”bu önemli karşılaşma öncesi yaptığı açıklamada, bu grup da her takım yenebilir. Her takım yenilebilir. Kimse kimseden üstün değil gruptaki tüm takımlar eşit düzeyde oldukça yüksek bütçelerle kadrolarını güçlendirdiler. Ben şuna inanıyorum, Arnavutköy Belediyespor birlik, beraberlik ve kardeşliği benimsemiş bir takım yıllardır başarılarımız bu sayede geliyor. Kimse unutmasın biz yürekleri kalbi bir olan ve baş koyduğu dava için sonuna kadar mücadele eden bir takımız biz savaşçı, biz başarıya aç, biz başarmak için halkıyla ve taraftarıyla yöneticisiyle bu yola baş koyduk, başaracağız inandık, inanıyoruz asla pes etmeyeceğiz. Biz ARBEDEYİZ unutmayın” dedi.

İdman programlarını yakından takip eden başkan vekili Faruk Ceylan, kondisyon olarak fit seviyeye ulaşan futbolcuların idmanlar da gösterdikleri performanstan memnun olduklarını ve sakat oyuncuların düzelmesi sayesinde 1 oyuncu dışında tam kadro sahaya çıkacaklarını ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir