fbpx

Arnavutköy Belediyespor 9 güzel golle 3 puanı aldı

Rami stadında oynanan bu güzel karşılaşma ’da daha diri görüntüsü ve tekniği ile Arnavutköy Belediyespor sahada rakibin den üstün göründü. Fuat Cörüt, Halil Yaralı ve Fahri Gören yönetiminde sahaya çıkan Arnavutköy Belediyespor karşılaşmada, Kaptan Recep sol kanattan güzel plase ile takımını 0-1 öne geçirdi.

Gol sonrası rakibinin zayıf yönü üzerinden giden mavi beyazlar 7.dkda Osman ile skoru 0-2ye taşıdı. Durmak bilmeyen Arnavutköy Belediyespor 13.dkda Kutluğhan’ın attığı gol sonrası rakibinin gardını düşürdü 0-3 .

16.dakikada Osman ile skoru 0-4 de taşıyan konuk ekip Arnavutköy bld. 30.dakikaya kadar topu orta sahada tutarak rakibini iyice yordu. 31.dkda H.Burak skoru 0-5 getirdi.

Bu gol ilk yarı skoru olarak belirlendi. İkinci yarı daha istekli görünen Arnavutköy Belediyespor daha ilk dakikalarda Recep ile bir gol daha bularak skoru 0-6 yaptı. Pazariçi köprülü spor gençleri güçlü rakibi karşısında futbol olarak güzel oyun sergilerken gelen goller morallerini bozmadı. Karşılaşmanın kalan dakikalarında Kutluğhan Cörüt fırtınası vardı 46-60 ve 67.dklarda attığı gollerle yıldızlaşan oyuncu skoru 0-9 a taşıdı. Maç bu skorla sona erdi maç sonrası açıklama yapan Teknik direktör Fuat  Cörüt U-17 liginin ilk haftası deplasmanda oynadığımız Pazariçi köprülü maçında farklı galip gelen oyuncularımı öncelikle kutlarım. Bu sezon yeni başladığımız altyapılarda yeni bir oluşumla beraber takımlardan biri olan U-17 takımımız ilk maçında farlı galip geldi. bu sene altyapılarda genel olarak yapılanmaya gittiğimizden dolayı, skordan çok oynadığımız futbola bakıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir