fbpx

ARNAVUTKÖY BELEDİYE, EROK MAÇI STARTINI VERDİ

Arnavutköy Belediyespor tam gaz çalışmalara devam ediyor. Kocaelispor galibiyeti ile ayakları yere basmayan futbolcuların haklı sevinçleri karşısında 2 gün tatil veren ve Salı günü çalışmalara kaldığı yerden start veren Arnavutköy Belediyespor idmanların dozunu arttırmaya başladı.

Erok spor tamamıyla sır dolu, İdman öncesi bilgi veren Teknik direktör Adnan Keskin, Erokspor tamamıyla sır dolu, Futbolcularımın rehavete kapılmasını istemiyorum, karşımızda her geçen gün güçlenen bir Erok spor var. Bu tip önemli maçlarda alınan galibiyetler sonrasında futbolcular üzerinde rahatlama olduğundan bir sonraki haftaları takip eden karşılaşmalarda kazalar yaşanabiliyor. Bu yüzden idman tempomuzu ve bu hafta oynayacağımız Erokspor karşılaşması hazırlıklarımızı en üst seviyede tutuyoruz. Şuana kadar kadromuzda sakatlıklar düzelmiş durumda ve hafta sonu oynayacağımız karşılaşmada tam kadro sahada olacağız. Özellikle bu hafta karşılaşmaları ligin kırılma noktası olacaktır. Zor bir grupda mücadele ettiğimizin ve her an her şeyin değişebileceğinin farkındayız. Hafta sonu maçın güzel geçmesi için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. dedi.

İdmanlarda her zamanki temponun üzerine çıkan futbolcuları şimdiden hafta sonu oynayacakları maçın havasına girmiş durumdalar. Hafif sakatlıkları olan oyuncular düz koşu yaparken bu hafta ilk on birde çıkması muhtemel oyuncular performansları ile dikkat çektiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir