Ak Parti’de temayül heyecanı

0
345
views

Ak Parti Arnavutköy İlçe Teşkilatı’nda temayül heyecanı yaşandı. Eylül ayında gerçekleşecek olan ilçe kongresinde 14 yıl sürdürdüğü ilçe başkanlığı görevi sona erecek olan Ercan Üner’in yerine gelecek ismin kim olacağı merakla bekleniyor.

İlçe kongresi öncesinde teşkilatın nabzının ölçüldüğü Temayül Yoklaması  bugün gerçekleşti. İlçe yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları yönetimi, belediye meclis üyeleri ve mahalle başkanları yeni ilçe başkanının kim olması gerektiğini önerdikleri temayül yoklamasına ilgi yoğun oldu.

Ak Parti Arnavutköy İlçe Başkanı önümüzdeki ay gerçekleşecek olan kongrede belirlenecek. Kongre öncesi adayın belirlenmesinde etkili olacak olan kriterlerden birisi de Temayül Yoklamasıydı. Temayülde teşkilat mensupları kendilerine dağıtılan formalara 3 isim yazdı. Yazılan isimler genel merkezce dikkate alınarak yeni ilçe başkanının belirlenmesinde önemli bir rol oynayacak.

 

4 İSİM ADAY OLMUŞTU

 

Kongre öncesi ilçe başkanlığına adaylığını açıklayan mevcut yönetimden 4 isim de temayüldeydi. İlçe Başkan Yardımcıları Faruk Duman, Selim Göral, Mustafa Işın ve Sibğetullah Şahin’in isimlerinin teşkilat mensupları tarafından temayülde sıklıkla yazılan isimler olduğu iddia edildi.

 

ÜNER: “GURURLUYUM”

Temayül’de partililerle bir arada olan Ak Parti Arnavutköy İlçe Başkanı sosyal medyadan paylaştığı mesajda 14 yıllık görev süresinde üzerine düşen görevleri eksiksiz yapmaya çalıştığını ve gururlu olduğunu söyledi. İşte Üner’in mesajı:

“14 Yıl Aralıksız olarak sürdürdüğüm Belde ve İlçe Başkanlığı Görevimi Elimden Geldiğince Eksiksiz Olarak ve Layıkıyla Yerine Getirmeye Çalıştım.

Bu Süreçte Ülkemizin ve Partimizin Başarısı İçin Gayrette Bulundum.

Partimizin 3 Dönem Kuralı Sebebiyle Şeref İle Yürüttüğüm Bu Görevi Yen’i Arkadaşımıza Devretmek Üzere Temayül Yoklamasını Gerçekleştiriyoruz.

İlçemize ve Partimize Hayırlı Olmasını Dilerim.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here