fbpx

Siyonist Katiller Yine Bilindiği Gibi

İçinde bulunduğumuz mübarek ramazan ayını maalesef her sene olduğu gibi buruk geçirdik. Müslüman kardeşlerimiz kendi topraklarında kendi vatanları üzerinde bin bir cefa ve zorbalık içerisinde yine Siyonist köpekler tarafından katlediliyor. Yaşamını yitirenlerin çoğu çocuklardan oluşuyor. Siyonist kahpeler çocuk, kadın , ihtiyar demeden olanca kiniyle vicdan olmadığını gösterircesine havadan masum sivillere bomba yağdırıyor. Atılan her bomba onlarca masum insanın yaşamını yitirmesine bir o kadarının da evsiz ve sakat kalmasına sebep oluyor. Canını kurtarabilenler ise barınma yiyecek sıkıntısı içerisinde. Bu ortamda yaşamak zorunda kalan çocuk ve yetişkinler ağır tıramva altında. Ortadoğu yine kan gölü. Terörist devlet İsrail  Dünyanın gözünün içine baka baka Ortadoğu da kan dökmeye çocuk katletmeye devam ediyor. Küfür tek millet olmuş Ortadoğu da ki katliamı izliyor. BirLEŞmiş milletler ise İsrail in dümen suyunda onun güdümünde giderek her zaman ki bilindik kelimelerini sıralamaya devam ediyor. Bizde şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine orada zulme uğrayan din kardeşlerimiz için dua edelim mevlaya yalvaralım. Elimizden geldiğince İsrail Yahudi mallarını boykot edelim edelim ki Müslüman kardeşlerimizi katletmek için kullanılan bomba ve diğer lojistik destekleri bir nebzede olsun azaltalım. Biz müsümanlar olarak tavrımızı koyar dik duruşumuzu bu şekilde sergilersek  elimizden geleni bir nebze yapmış biraz olsun yüreğimizi rahatlatmış oluruz.

Terörist devlet İsrail in başlatmış olduğu bu katliamın bilançosu ise Filistin hükümeti Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Eşref ElKudra şu şekilde açıkladı;

 

Gazze’de görevini fiilen sürdüren eski Filistin hükümeti Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Eşref El-Kudra, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İsrail’in bugün karadan, havadan ve denizden düzenlediği saldırılarda 116 Filistinlinin hayatını kaybettiğini söyledi.

Kudra, 7 Temmuz’dan bu yana devam eden saldırıda ölenlerin sayısının 797’ye yaralananların ise 5 bin 130’a yükseldiğini kaydetti.

İsrail’in bugün Gazze’deki Birleşmiş Milletler Filistinli Mültecilere Yardım Kuruluşu’na (UNRWA) bağlı bir okula düzenlediği saldırıda 15 kişi hayatını kaybetmiş, 200 kişi de yaralanmıştı.

Batı Şeria’da 12 Haziran’da kaybolan 3 Yahudi yerleşimcinin 18 gün sonra ölü bulunmasının ardından Filistinli genç Muhammed Ebu Hudayr 2 Temmuz’da kaçırılmış ve yakılarak öldürülmüştü. İsrail olayların ardından 7 Temmuz’da “Koruyucu hat” adı altında Gazze’ye havadan, 17 Temmuz Perşembe akşamı da karadan saldırıya geçmişti.

İsrail ordusu da Gazze’ye saldırı başlattığı günden bu yana 32 askerinin öldüğünü bildirmiş ancak Hamas’ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları bu sayının 76 olduğunu duyurmuştu. Bu saldırılar sırasında 435 İsrailli sivil de yaralanmıştı.

Her dakika bu sayılar artmakta ve terör devleti çirkin yüzünü göstermeye devam etmekte. Ramazan Bayramına gireceğimiz şu günlerin hürmetine Dünya üzerinde ne kadar zulme eziyete uğrayan kardeşlerimiz varsa hepsinin bu acısı son bulsun , onlara bu  zulmü reva gören ve bu zulme göz yuman kişileri Rabbim hak ettikleri şekilde cezalandırsın.

Bu duygu ve dualarla hepimizin  Ramazan Bayramı mübarek olsun. Rabbim nice ramazanlara tüm Dünya üzerinde ki Müslümanların da sükûnet  içerisinde geçireceği  bayramlar nasip etsin…

Yazar : Onur Saka

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir