fbpx

RODEO Cafe Arnavutköy’de Açıldı

1999-2004 yılları arasında Arnavutköy Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve Arnavutköy’e kattıkları ile hala hafızalarda ismi yer alan Veteriner Hekim Bayram Eminel’in sahibi olduğu RODEO Cafe, Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, Bolluca eski Belediye Başkanı Recep Bahri Kazankaya ve Haraççı Eski Belediye Başkanı Metin Karan’ın katılımıyla açılışını gerçekleştirdi.

ESKİ DOSTLAR YALNIZ BIRAKMADI

İşletmeciliğini Arnavutköy eski Belediye Başkanı Bayram Eminel ve yeğeni Tuncay Güllüoğlu’nun yapacağı RODEO Cafe geçtiğimiz hafta birçok davetlinin katıldığı açılış programı ile hizmet vermeye başladı. Açılışa Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, Bolluca eski Belediye Başkanı Recep Bahri Kazankaya, Haraççı Eski Belediye Başkanı Metin Karan, Arnavutköy Merkez Mahallesi Muhtarı İrfan Yıldırım, Dursunköy Mahalle Muhtarı Güngör Özer, Ruhi Tuncel, RUBADER Başkanı Mustafa Vural ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Arnavutköy Ülkü Ocakları Başkanı Feyyaz Uzun, Seyhan Mertoğlu, Taşoluk Yeşil Camii İmamı İsrafil Kiracı, MHP eski Meclis Üyesi Birol Kayım ve Otağ Tesisi Yönetim Kurulu Başkanı Metin Vurucu’nun yanı sıra Eminel’in yakın dostları, ailesi ve Arnavutköylü çok sayıda esnaf ve iş adamı katıldı.

rodeo6

BALTACI: BELEDİYECİLİKTEKİ BAŞARIYI RODEO’YA DA YANSITMIŞ

Açılış kurdelesini kesen Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, yaptığı kısa konuşmada Bayram Eminel’in Arnavutköy’e 5 yıl boyunca Belediye Başkanlığı yaparak hizmet ettiğini söyleyerek, belediyecilikteki başarısını yeni kurmuş olduğu mekana da yansıttığını ve Arnavutköy’e yeni bir değer kazandırdığını söyledi. Baltacı, şöyle konuştu; “İlçenin geleceği ile ilgili özel müteşebbislerinin yatırımları bizleri sevindiriyor. Gelecekte bu mekanların Arnavutköy’e hareket kazandıracağını ve değer katacağını hep birlikte göreceğiz. Bu vesileyle de sayın başkanım Bayram Eminel’e böylesine nezih bir mekanı Arnavutköylülerin hizmetine sunduğu için ayrıca tebrik ve takdir ediyorum.”

rodeo5

KAZANKAYA VE KARAN’DAN ÖVGÜLER

Bolluca eski Belediye Başkanı Recep Bahri Kazankaya ve Haraççı eski Belediye Başkanı Metin Karan da RODEO Cafe’nin Arnavutköy’e ayrı bir güzellik kattığını söyleyerek; “Kıymetli başkanımızın Arnavutköy’ün gelişimine katkılarını hep birlikte gördük. İnşallah bu yeni açtığı mekanla da Arnavutköyümüze ayrı bir güzellik kattı. Gelişen bölgemize kaliteli bir mekan kazandıran sevgili başkanımız Bayram Eminel’i kutluyor hayırlı ve bereketli kazançlar diliyoruz” dediler.

rodeo4

KONSEPTİ VE MENÜSÜ İLE TAM NOT ALDI

Dualarla açılışı gerçekleşen Bayram Eminel ve Tuncay Gülcüoğlu’nun işletmeciliğini yaptığı RODEO Cafe’de açılış sonrası tüm misafirlere ikramlar yapıldı. Uzun yıllar Arnavutköy’e hizmet etmiş birisi olarak Arnavutköy’ün nerelerden bugünlere geldiğini bildiklerini söyleyen Bayram Eminel; “Daha 3-5 yıl öncesine kadar oturacak pastanemiz bile yoktu. İki üç mekan dışında Arnavutköy’de ailecek veya arkadaşlarınızla vakit geçirecek bir ortam bulmak imkansızdı. RODEO Cafe’yi kurarken bu eksikliğe dikkat çekmek istedik. İnsanlar kendilerini hem aileleriyle nezih, güvenilir, temiz bir ortam bulacak hem de hoşça vakit geçirecek. RODEO Cafe’de tüm misafirlerimizin rahatı düşünülerek farklı bir mimari yapı oluşturuldu. Zengin menüsü ile de Arnavutköy’ün bir numarası olmayı hedefledik. Dünya mutfağının farklı lezzetlerini RODEO Cafe’de buluşturduk. Özellikle İtalyan Makarna ve Pizzaları ile damak tadına uygun bir menü ortaya çıkardık” dedi.

rodeo2

ŞEFFAF VE HİJYENİK MUTFAKTA TİTİZ BİR ÇALIŞMA VAR

Atıştırmalık menüsü ile de sağlıklı beslenmek isteyenler için farklı sunumlar ortaya koyduklarını söyleyen Eminel, RODEO Cafe’de salata çeşitleri, özel tatlıları, çocuklar için hazırlanmış en özel menüleri, ürünlerdeki titiz ve sağlıklı seçimleri, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri ile Arnavutköylüleri evlerindeki rahatlığı aratmayacak bir ortamda ağırlamayı hedeflediklerine vurgu yaptı.

rodeo1

Kaynak:HaberAktivite

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir