Özdemir Polat Seçim Çalışmalarına Arnavutköy’de Devam Etti

0
56
views

Seçim çalışmaları kapsamında Silivri ve Arnavutköy’e ziyaretlerde bulunan İYİ Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Özdemir Polat, Arnavutköy’de gerçekleştirdiği KAIDER ziyaretinde İYİ Parti saflarında yer alma gerekçelerini açıklayarak, “Sayın genel başkanımız Meral Akşener’in bana yaptığı davete kayıtsız kalamazdım” dedi.
Silivri’de vatandaşların sorunlarını dinleyen İYİ Parti 3. Bölge Milletvekili Adayı Özdemir Polat, seçim çalışmalarına Arnavutköy’den devam etti. Özdemir Polat’ı İYİ Parti Arnavutköy İlçe Başkanı Mustafa Vural ve heyeti karşıladı. İYİ Parti Milletvekili adayları Özdemir Polat, Prof. Dr. Kürşat Özen ve genç milletvekili adayı Sezer Özsoy’un katıldığı seçim çalışması semt pazarlarından başladı. Pazarcı esnafından ve vatandaşlardan ilgi gören İYİ Parti vekil adayları vatandaşlarında sorunlarını dinledi.

KAIDER’e ziyaret
Seçim çalışmalarını bölgedeki hemşehri derneklerini ziyaretleri ile devam ettiren Özdemir Polat’ın bir başka durağı ise KAIDER oldu. Arnavutköy’de yaşayan Kars, Ardahan ve Iğdırlıların çatısı konumunda olan KAIDER’in Başkanı Çetin Çelebi’yi ofisinde ziyaret eden Polat ve beraberindekilere yakın ilgi gösteren Çelebi, “Bizler için aslolan memleketin huzuru, güvenliği, barışı ve özgürlüğüdür. Bu temelde adım atan herkese şükran borcumuz vardır. Öte yandan Kars, Ardahan ve Iğdırlı hemşerilerimizin de TBMM’de olması bizler için ayrı bir güç ve gurur kaynağıdır. Sizlere çıktığınız bu yolda başarılar diliyorum” dedi.
‘Özgür irade sandığa yansımalı’
Çelebi’ye konuk severliğinden dolayı teşekkür eden milletvekili adayı Özdemir Polat, “Önemli olan özgür iradenin sandığa yansımasıdır. Halk sandıkta özgür iradesine dayalı oyunu özgürce kullandıktan sonra, sandıktan çıkacak her sonuç başımızın üstündedir” diye konuştu.
‘Konu memleket olunca kenarda kalamazdım’
Özdemir Polat, yaptığı konuşmada, “Her ne kadar uzun yıllardır siyasetin içinde olsam da gerçek anlamda aktif siyasete yeni girdim. Bundaki nedende genel başkanımız Meral Akşener’in bir kadın olarak memleket meselesine bu kadar duyarlı olması ve bu temelde adım atmasıdır. Sayın genel başkanımızın memlekete olan sevdasına ve bana yaptığı davete duyarsız kalamazdım. Kalmadım. Ben de bu davete duyarsız kalmayarak, madem ki söz konusu vatan, ben de elimi taşın altına koydum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here