fbpx

Otobüste Koltuk Kavgası Dehşete Dönüştü

Hadımköy-Bayrampaşa arasında çalışan özel Halk otobüsünde bıçaklı saldırı dehşeti yaşandı Cumartesi günü akşam saatlerinde Hadımköy-Bayrampaşa arasında çalışan Özel halk otobüsünde yer verme tartışması ile çıkan bıçaklı kavgada iki kişi, çeşitli yerlerinden yaralandı.

Hadımköy-Bayrampaşa arasında çalışan özel Halk otobüsünde bıçaklı saldırı dehşeti yaşandı
Cumartesi günü akşam saatlerinde Hadımköy-Bayrampaşa arasında çalışan Özel halk otobüsünde yer verme tartışması ile çıkan bıçaklı kavgada iki kişi, çeşitli yerlerinden yaralandı. Görgü tanıklarının anlattığına göre olay, küçük bir çocuğun koltukta oturduğunu, yaşlı ve oruçlu olduğu söylenen amcaya yer vermesi istenmesi üzerine çıktığı söylendi. Yolculara saldıran kimliği belirlenemeyen 25-30 yaşlarındaki bıçaklı saldırgan, kimsenin kimseye yer verme gibi bir mecburiyetini olmadığını söylemesi üzerine tartışmanın alevlendiği ve kavganın büyüyerek bıçaklı saldırıya dönüştüğünü söylediler.

POLİSE TESLİM EDİLDİ

Arnavutköy Kozlar Parkı Mevkiinde meydana gelen olayda, elindeki bıçakla iki kişiyi çeşitli yerlerinden bıçakladığı iddia edilen kişi olay yerine çağrılan polis ekiplerince elindeki suç aleti ile birlikte yakalanarak gözaltına alındı. Büyük paniğin yaşandığı olayda can kaybının olmaması teselli oldu. Saldırganın bıçak darbeleri ile çeşitli yerlerinden yaralanan yolcular Arnavutköy Devlet Hastanesine götürülerek tedavi altına alındılar. Edinilen bilgilere göre yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı bildirildi.

2015-06-29_174642

BIÇAKLI SALDIRI 2

 

Kaynak: Haber Aktivite

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir