fbpx

Karlıbayır’a Bir Soygun Daha Eklendi.

Karlıbayır’da ardı arkası kesilmeyen soygunlar devam ediyor daha 1 ay kadar önce  Karlıbayır Muhtarlığı, Kardelen arsa ofisi ve bir bayan dolandırıldı ve gene bir soygun daha  Karlıbayır Adıyaman Çiğ köftecisi Soyuldu.!!

Karlıbayırda 2 yıldır Çiğ köftecilik yapan Murat Ç.  Akşam dükkanını kapatıp evine gitti.  sabaha karşı içine bir kurt düşüp saat 6 da dükkanına gelen Murat Ç.  Şok oldu. Olay saat 2 ile 6 arasında gerçekleşmiş. Dükkanının  kepenk kilitleri kesilerek açılmış ve kapısı açılmış durumda buldu.

Hemen polisi aradı polis ekipleri  parmak izi ve incelemede bulundu. Murat Ç.  zararının 2000 TL  Nakit para,  Yazar kasa , 1 Bilgisayar   olduğunu toplamda 3000 TL  zararı olduğunu söyledi ve  dükkandan bulunan Camii ve Kur’an kursunun dolu olan sadaka kutularını da çalmışlar dedi.  Murat Ç. Polisler devriye gezmiyorlar mı ana cadde burası dedi. aynı cadde üzerinde soyulan muhtarlık ve soyulan Kardelen Arası Ofisi mevcut. Dükkan sahibi Murat Ç. Hırsızların bulunmasını ve gereken cezayı çekmelerini istiyor.

SADAKA KUTULARINI ÇALDILAR!!

Karlıbayır Adıyaman Çiğ köftecisi’nde yapılan soygunda  Camii ve Kur’an Kursunun Sadaka Paralarını da çaldılar. Sadaka kutuları dolu idi.

MAHALLE SAKİNLERİ TEPKİLİ

Karlıbayır’da ardı arkası kesilmeyen soygunlara mahalleli tepkili, mahallenin artık güvensiz bir mahalle olduğunu çocuklarını dahi kapı önüne çıkartmaya korktuklarını belirtiyorlar, Karlıbayır güvenli değil evimiz burada yapacak bir şeyimiz yok polisten destek bekliyoruz dediler.   Arnavutköy Haber/ Mesut Y.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir