fbpx

Bağcılarspor’a Hadımköy’de Şok

Müsabakayı  Serdar Akkoçoğlu yönetti. Yardımcılığını ise İsmail Semih İleri ve Furkan Onur Geçen yaptı. Müsabakanın gözlemcisi Lemi Çelik idi. Saha komiseri ise  Yasin Özmen idi.

Hadımköy’ün alttan kurtulmak için Bağcıların ise ilk iki için çıktıkları maçı Hadımköy ikinci yarıda bulduğu goller ile kazandı. Müsabakanın ilk yarısında bir kişi eksik kalan Bağcılar daha üstün olan taraftı. İkinci yarıda ise Hadımköy daha üstün oynadı. Her iki takımında acil puana ihtiyacı olduğu bir maçtı.

Müsabakanın 2. dakikasında  Hadımköyden Yusuf Can ceza alanı içinde  Vedat ile girdiği mücadelede yerde kalınca Hakem Serdar Akkoçoğlu penaltı noktasını gösterdi. Vedatı’ da kırmızı kart ile oyundan ihraç etti. Penaltıyı kullanan Vardar topu üstten auta attı. 18. Dakikada Vardar ceza alanı içinde kaleci Sefer ile karşı karşıya kaldı vuruşunu kaleci sefer çıkardı. 37. dakikada Bağcıların atağında Seray ceza yayı üstünden vurdu. Kaleci Serkan topa parmakları ile dokunmasına rağmen gol oldu. 39. Dakikada kullandığı iki köşe vuruşundan yararlanamadı. İlk yarı Bağcıların 1-0 üstünlüğü ile bitti.

İkinci yarıya Hadımköy hızlı başladı. 55. dakikada  Can sol taraftan geliştirdiği atakta uzaktan vurduğu top kaleci sefer’ in solundan ağlarla buluştu.(1-1). 70. dakikada     Vardar uzun atılan topu kontrol ederek ceza alanına girdi düzgün bir şekilde vurduğu top kaleci Seferin solundan yan direğe de çarparak ağlarla buluştu. Maçın başında penaltı kaçıran Vardar bu golü takımının üç puan almasını sağladı.

83. dakikada Bağcılar’ ın atağında, Hadımköy kalecisi Serkan ceza alanı dışına kadar çıkarak topa müdahale etmeye çalıştı. Daha sonra eli ile oynadı. Hakem Serdar Akkoçoğlu bu pozisyona serbest vuruş verdi kaleci Serkan’a sarı kart gösterdi. Bağcılar takımı bu sarı karta kırmızı kart olması için uzun süre itiraz etti. Müsabaka Hadımköyün 2-1 üstünlüğü ile sona erdi.

STAT: Hadımköy
HAKEMLER: Serdar Akkoçoğlu, İsmail Semih İleri, Furkan Onur Geçen
SAHA KOMİSERİ: Yasin Özmen
HADIMKÖY: Serkan, Fatih, Fethi, Can, Mahmut,  Barış, Yunus Emre, Yusuf Can, Özgür, Vardar, Serdar
YEDEKLER: M.Ali, Serdar, Özgür, Ferdi, Emre Can, Gökay
BAĞCILAR: Sefer, Berk, Ali, Vahap, Vedat, Seray, Uğur, Serhan, Serdar,  Sinan, Levent
YEDEKLER: Gökhan, Ramazan, Burak, Furkan, Ergin, Harun, Tekin,

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir