fbpx

BB Erzurumspor Kulübü’nün Hilton İstanbul Otel’de düzenlenen iftar yemeğine katılım yoğun oldu.

Programa Ak Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı ve BB Erzurumspor Onursal Başkanı Mehmet Sekmen, BB Erzurumspor Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan, Ofton Yönetim Kurulu Eş Başkanları İsmail Hakkı Altun ve Yusuf Şimşek, BB Erzurumspor Yönetim Kurulu Üyeleri, BB Erzurumspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, BB Erzurumspor Futbolcuları, İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Mehmet Sabri Seven, Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, TRT Sanatçısı Nurullah Akçayır, Sarot Termal Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emin Yerdelen,  Av. Abdullah Demirhan, çok sayıda iş adamı ve bürokratlar katıldı.

 

“Erzurumspor’a 2. Ligde başarılar diliyorum”

 

Gecede konuşma yapan AK Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı ülkemizde yaşanan terör olaylarına değinerek, “Ülkemiz zor zamanlardan geçiyor. Ama bizim duruşumuz, Cumhurbaşkanımızın ortaya koymuş olduğu dik duruş, Başbakanımızın ortaya koymuş olduğu dik duruş, bu anlamda ülkemizin milletiyle, devleti ile parçalanmaz bütünlüğünü, çelikleşmiş iradesi olarak ortada duran bu irade ile biz yolumuza hep beraber devam ediyoruz. Erzurumspor’a 2. Ligde başarılar diliyorum’ dedi.

 

“BB Erzurumspor olarak bizi izlemeye devam edin”

 

BB Erzurumspor Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan ise, Atatürk Havalimanı’nda yaşanan terör olayını kınadığını belirterek, Erzurum’u sadece futbolun temsil etmediğini ifade ederek,’ ’Erzurumspor’a yapacağınız katkılarla kulübümüz güçlenecek. Erzurum’da futbol üç puanı temsil etmiyor. Kadim şehir Erzurum’da birlik, beraberlik içinde inşallah şampiyonluk ipini yeniden göğüsleyeceğimize ve Erzurumspor’umuzun ciddiye alınması gerektiğine inanıyorum. Birlik, beraberliğin adresi, Erzurumlunun ortak sevinci ile mutlaka ama mutlaka iş adamlarımızın desteğine ihtiyacımız var. İlk günden beri büyük desteklerini esirgemeyen değerli Onursal Başkanımız Mehmet Sekmen’e teşekkür ediyorum. BB Erzurumspor olarak bizi izlemeye devam edin. Yolumuza devam ederek bu sezon şampiyon olmak için çalışacağız” dedi.

 

“Erzurumspor İnşallah bu senede şampiyon olacak”

 

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı ve BB Erzurumspor Onursal Başkanı Mehmet Sekmen ise, Erzurum’da kış turizmi ile yayla turizmine önem verdiklerini belirterek,’ ’Erzurumlu kıymetli hemşerilerim, böyle güzel bir günde hepinizi selamlıyorum. Millet olarak güzel değerlere sahibiz. Erzurumspor’umuzun davetlisi olarak beraberiz, Bu organizeyi tertip eden kulüp yöneticilerine, Erzurum’dan gelen hemşerilerime, İstanbul’un bir çok semtinden davete katılan hemşerilerime teşekkür ediyorum. Spor desteklenmesi gereken hele hele Anadolu’da önemli sosyal faaliyetlerin başında geliyor. 3. Ligde gösterdiğimiz başarı ile Erzurumspor’umuzun laik olduğu, arzu ettiği süper lige taşıdığımızda Doğu Anadolu’nun lokomotifi ve ilgi odağı olacaktır. Bizi geçen sezon şampiyonluğa taşıyan yürekli kadroya teşekkür ediyorum. İnşallah bu sevgi, kardeşlik, birlik, beraberliğimizi 2. Ligde de göstereceğiz. Erzurum’u gerek yatırımı olarak, gerek spor alanında yeniden canlandırmamız lazım. Erzurumspor inşallah bu sene aynı hedefi yakalayarak yeniden yakalayarak yeniden şampiyon olacağına inanıyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir