fbpx

Arnavutköy Belediyespor’da kırmızı alarm

Salı günü ve Perşembe günü yapılan çift kale idmanlarında yaşanan sakatlıklar Arnavutköy Belediyespor teknik heyetinde tedirginlik yaratıyor.

Teknik direktör Adnan Keskin ve yardımcısı Bahri Yılmaz yaptıkları açıklamada ligin ilk maçı Büyükçekmece spor karşısında 2 önemli oyuncumuzun sakatlıkları geçmeden son yaptığımız hafta içi idmanlarında 3 oyuncumun sakatlığı bizleri kara kara düşündürüyor. Lig uzun maraton ama bu hafta karşılaşacağımız Babaeski spor da güçlü bir ekip ve savunmada kaybettiğimiz oyuncularımızın yerine alternatif arayışları içindeyiz maç saati sonuna kadar beklemede kalarak planlarımızı ona göre yapacağız dedi.

2 haftadır sahada güzel futbol ile izleyenlerinden tam not alan Arnavutköy Belediyespor, kalesinde güven veren Nihat ‘ın ve Anıl’ın sakatlıkları konusunda açıklama yapmazken maç günü sabahına kadar tedaviler devam etmekte dediler. Kaleciler konusunda oldukça titiz davranan kaleci antrenörü İsmail Karabulut bu hafta oynanacak Babaeski karşılaşması %50 olduğunu dile getirdi.


Arnavutköy Belediyespor un sihirli eli, sağlıkçı Ömür Gün 2 haftada yaşanan sakatlıkların ve 3 önemli oyuncunun sakatlıklarının tedavi aşamasında yakın takipde olduğunu ve maç sabahına kadar yapılacak müdahaleler sonrası teknik ekibe oynayıp oynamamaları konusunda  bilgi vereceğini dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir