fbpx

Arnavutköy Belediyespor sahaya indi

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Arnavutköy Belediyespor kros çalışmalarını tamamladı ve bugün Hasan Doğan Stadı’ndaki ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Bilindiği üzere Arnavutköy Belediyespor teknik direktörü Adnan Keskin kros çalışmalarını uzun tutar ve genelde 1 haftadan önce sahaya inmez. Bu sezon orman kros çalışmalarını 3 günle sınırlandırarak nihayet top başı yaptı.

14 Ağustos günü Nevşehir kampına hareket edecek olan Arnavutköy Belediyespor kamp öncesi kadrosunu genişletmeye ve bir taraftan da Nevşehir kampına götüreceği futbolcuları belirlemekte sıkıntı yaşamamak için erken sahaya inmiş oldu. İdman programının sahada olduğunu öğrenen Arnavutköy Belediyespor Başkanı Av. Ercan Üner transfer tanıtım toplantısı sonrası takıma katılan futbolcularını izlemek ve son durum hakkında bilgi almak için Hasan Doğan stadındaydı. Başkan vekili Faruk Ceylan ve Teknik direktör Adnan Keskinden bilgi alan başkan istediğin anda hangi mevki olursa rapor verin transfer yapalım diyerek teknik ekibin elini güçlendirdi.

Başkan Üner Arnavutköy Belediyespor ailesine sonradan katılan ve imza törenine katılamayan futbolculardan Murat Kefeli, Sarper Salih Ağca, Gür Ege Gürel’i mercek altına aldı. İlk idmanı takip eden Başkan yardımcıları Şah İsmail Aksu ve Murat Küçük yeni futbolcularla her geçen gün büyüyen Arnavutköy Belediyespor ailesi ayağa pas yaparak bu sezon seyri güzel futbol oynayacaktır açıklaması geldi.

Yardımcı antrenör Bahri Yılmaz çalışmaları takip ederken sürekli notlar alarak teknik direktör Adnan keskine bilgi verdi. Kaleci antrenörü İsmail Karabulut nezaretinde çalışmalara başlayan Arnavutköy Belediyespor kalecileri Nihat Şen, Hakan Çelebi ve Anıl Tezcan yanı sıra 1996 doğumlu genç yetenek Berkan gösterdikleri performansla hocalarını memnun etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir