fbpx

Akyol,Milli Eğitim Şube Müdürü Oldu.

Milli Eğitimin Yükselme Sınavınında Başarılı Olan Sadık Akyol Bayrampaşa Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube müdürlüğü görevine atandı.

Şehit Onbaşı Murat Şengöz Kız İmam Hatip Lisesinde müdürlük görevinde bulunan Sadık Akyol, Bayrampaşa Milli Eğitim tarafında yapılan yükselme sınavını başarıyla tamamlayıp ve Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube müdürlüğü görevine atandı.

Başarılı bir kariyere sahip olan Akyol,1998 yılında iş hayatı başladı.2000 yılında Kars’ın Sarıkamış ilçesinde 4 yıllık öğretmenlik görevinde bulundu. İstanbul da Eğitim hayatı Şehit Onbaşı Murat Şengöz İlk Öğretim Okulunda öğretmenlik göreviyle başladı. Öğretmenlik görevinde başarılı olan Akyol, şehit onbaşı Murat Şengöz İlköğretim Okulu Müdür yardımcılığı görevine layık görüldü. Müdür Yardımcılığı görevini başarılı yürüttüğünden tayin edilen Okul Müdürü’nün yerine Müdürlük görevine Sadık Akyol atandı. Geçen dönemde itibaren Şehit Onbaşı Murat Şengöz İlköğretim Okulu, Kız İmam Hatip olarak değişmiş ve Kız imam hatip lisesinde de Bayrampaşa şube Müdürlüğü görevine atanıncaya kadar müdürlük yapmıştı.

Başarılı bir çalışma grafiği çizen Akyol, Son olarak da milli eğitim tarafından düzenlenen yükselme sınavını başarıyla tamamlayıp ve Bayrampaşa Milli Eğitim Müdürlüğünde  Şube müdürlüğü görevine atandı.

Sadık Akyol Kimdir?

1971 Niğde’nin Çiftlik İlçesine Bağlı Bozköy’de dünyaya geldi. İlkokulu Bozköy de tamamlayıp, Ortaokul ve Lise’yi Niğde Merkez’inde tamamladı. Yüksek öğrenim hayatının il yılını Van yüzüncü yıl üniversitesinde tamamladıktan sonra yatay geçiş ile Niğde Üniversitesi devam etti.1998 yılında iş hayatına başladı.2000 yılından itibaren 4 yıl Kars’ın Sarıkamış ilçesinde öğretmenlik görevini sürdürdü.2004 yılında İstanbul’un Arnavutköy ilçesine tayin’i çıkan Sadık Akyol Şehit Onbaşı Murat Şengöz ilköğretim okulunda Öğretmenlik, Müdür yarımcılığı ve Son olarakda Müdürlük görevinde bulundu.2014 yılında Milli Eğitim Yükselme Sınavını Başarıyla tamamlayıp Bayrampaşa Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak atandı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir