fbpx

500 Çocuk Erkekliğe İlk Adımı Attı

ARNAVUTKÖY Belediyesi bu yıl 4.sünü düzenlediği geleneksel Toplu Sünnet Şöleni’nde 500 sünnet çocuğu gönüllerince eğlendi. Erkekliğe ilk adımı atan çocukların sünnet kıyafetleri ise, Arnavutköy Belediyesi tarafından karşılandı.

Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen toplu sünnet şenliği, her sene olduğu gibi bu senede eğlenceli geçti. Geleneksel hale gelen toplu sünnet şenliği, 500 çocuğum mevlidi şerifinin okunması ile başladı. Erkekliğe ilk adımı atan sünnet çocuklarının Cuma günü mevlidi şerifi okundu. Cumartesi günü ise kendilerine hazırlanan şenliklerde eğlenceli dakikalar geçirdiler.

11924753_942568402483705_604592723526306203_n

 Sünnet Çocukları Gönüllerince Eğlendi

Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen toplu sünnet şöleninde, 500 sünnet çocuğu gönüllerince eğlenme fırsatı buldu. Taşoluk Piknik Alanında düzenlenen sünnet şöleninde çocuklar, sürprizlerle dolu saatler yaşadılar.

Bu sene 4.sü düzenlenen sünnet şöleni tam manasıyla festival havasında geçti. 500 Sünnet çocuğu ve aileleri, Arnavutköy Belediyesi tarafından en iyi şekilde ağırlandı. Sünnet çocukları Arnavutköy Belediyesi’nin ücretsiz ikramı olan dondurma, meşrubat, süt mısırı ve pamuk şekerden yeme fırsatı buldu. Ayrıca, mesire alanına kurulan oyun alanında ise gönüllerince eğlenen sünnet çocukları, kendilerine ayrılan bu özel günde doyasıya vakit geçirdi.

Belediye bağlı ekiplerce festival alanına dönüştürülen Taşoluk Piknik Alanı, davetlilerden büyük beğeni aldı. Hiçbir eksiğin olmadığı sünnet şöleninde, ARAŞ tarafından hazırlanan yemekler yüzlerce vatandaşa ikram edildi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir