fbpx

Yusuf Gün son yolculuğuna uğurlandı

Uzun süredir mücadele ettiği beyin tümörüne yenik düşen Arnavutköy Kent Konseyi Başkanı ve aynı zamanda da Erzurum Şenkaya Hoşköyü Derneği Başkanlığı’nın yanı sıra birçok sivil toplum kuruluşunda yöneticilik yapan Yusuf Gün, dün gece yaşama veda etmiş ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti.

Arnavutköy Merkez Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Gün’ün naşı Arnavutköy Asri Mezarlığı’na defnedildi. Yusuf Gün’ü son yolculuğunda dostları ve sevenleri yalnız bırakmadı. Arnavutköy Merkez Camii’ndeki cenaze namazına Arnavutköy Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu ve Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı’nın yanı sıra birçok sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar, esnaf ve iş adamları, siyasi parti temsilcileri ve Yusuf Gün’ün yakınları katıldı.

Cenaze namazında hak helalliği isteyen Arnavutköy Erkek Talebe Yurdu Müdürü Zekeriya Yıldız, daha sonra cenaze namazını kıldırdı. Gün’ün aile yakınları, kardeşleri ve iki oğlunun da hazır bulunduğu cenaze namazı sonrasında taziyeler Yusuf Gün’ün başkanlığını yürüttüğü Erzurum Şenkaya Hoşköyü Derneği’nde kabul edildi.

Bizler de Arnavutköy Haber Gazetesi olarak merhum Yusuf Gün’e Allah’tan rahmet; yakınlarına ve sevenlerine de sabırlar diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir