fbpx

Mercedes-Benz Türk 2. El Pazarındaki Faaliyetlerini Sürdürüyor

12:00 – 17:00 saatleri arası gerçekleştirilecek olan etkinliklerde müşteriler alım satım süreçleri, satış sonrası hizmetler ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler tarafından sunulan hizmet ve kampanyalar hakkında bilgi edinebilecekler.

Mercedes-Benz “BusStore” Acenteler Tanıtım Etkinlikleri

Ağırlıklı ticari araç olmak üzere kamyon, otobüs, hafif ticari araç ve otomobil ürün gruplarında 2. El hizmeti veren Mercedes-Benz Türk, “BusStore” markasının bilinirliğini arttırmak, ürün ve hizmetlerini otobüs müşterileri ile buluşturmak amacı ile BusStore satış noktası olan 6 yetkili bayide tanıtım etkinliği düzenliyor.

BusStore acenteler tanıtım etkinlik tarihleri;

05 Nisan Cumartesi – Koluman Ankara

09 Nisan Çarşamba – Hastalya Antalya

12 Nisan Cumartesi – Koluman Gaziantep

16 Nisan Çarşamba – Mengerler İstanbul

19 Nisan Cumartesi – Has İzmir

26 Nisan Cumartesi – Mengerler Samsun

Vizyonu 2. El araç pazarında güvenilirliği ve sunduğu ürün ve hizmetlerin çeşitliliği ve kalitesi ile pazarda müşterilerin ilk tercih ettikleri lider ve öncü kurumsal marka olmak olan 2. El şirketi, tüm ürün gruplarında 2. El araç ticaretine Mercedes-Benz güveni ve hizmet kalitesini getiriyor.

Mercedes-Benz marka araçlar ile sınırlı olmayıp her marka ve model otobüs ve midibüslerin takas şeklinde veya yeni araç alımından bağımsız araç bedeli karşılığı alımı ve satımını gerçekleşen BusStore, otobüs ve midibüsleri alım aşamasında detaylı ekspertizden geçiriyor ve ekspertiz neticesine göre de kategorilendirip satışa sunuyor. Bu kategoriler sayesinde müşteriler kendilerine en uygun 2. el otobüs ve midibüslere ve bu araçlara ilişkin tüm detaylı bilgilere ulaşabilmenin yanısıra, hızlı ve güven duyarak bir seçim yapabiliyorlar.

BusStore, otobüs ve midibüsler ile birlikte finansman, sigorta hizmetlerini, Hadımköy’de bulunan merkezi ve Türkiye genelinde işbirliği içerisinde olduğu Mercedes-Benz yetkili bayileri aracılığı ile müşterilerine sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir