fbpx

İlim Yayma Cemiyeti’nden Anlamlı Hediye

İlim Yayma Cemiyeti Arnavutköy Şubesi tarafından, Arnavutköy-Haraçcı İMKB İmam Hatip öğrencilerine hediyelerin en güzeli verildi. Eğitim gören toplam bine yakın öğrenciye, kızlara pembe, erkeklere mavi kapaklı olmak üzere mushaf dağıtıldı.

Arnavutköy İlçesi Haraçcı İMKB İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi öğrencilerine Kur’an-ı kerim hediye edildi. İlim Yayma Cemiyeti Arnavutköy Şubesi Haraçcı imam hatip ortaokulu ve lisesinde okuyan öğrencilere hediyelerin en güzeli verildi. Eğitim gören toplam bine yakın öğrenciye, kızlara pembe, erkeklere mavi kapaklı olmak üzere mushaf dağıtıldı.

Şube Başkanı Mesut YAVUZ, “Arnavutköy’de 5 imam hatip’ten birinci ve ilk gözağrımız olan Haraçcı İMKB İmam Hatip Lisesindeki toplamda bine yakın öğrencimize Kur’an-ı Kerim dağıttık. Mushaflar hakikaten çok güzel hazırlanmış. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Çocukların dürüst, vatanını, milletini seven ahlaklı insanlar yetişmelerini arzu ediyoruz. Bu çocuklarımız sadece ilahiyatçı olmayacak. Başka başka görevler de yapacaklar. Ama istiyoruz ki, çocuklarımızın hepsi, Kur’an-ı Kerim’i öğrensinler. Artık diğer okullarımızda da Kur’an-ı kerim seçmeli ders olarak okutulmakta. Çocuklarımızdan söz aldık, inşallah okuyacaklar. Hepsi iyi birer insan olacaklar. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Arnavutköy Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir