fbpx

Eserlerinle gurur duy BEDAŞ

Aylardır Arnavutköylülere adeta çile çektiren elektrik dağıtım şirketi BEDAŞ, üzerine elektrik hatlarının bulunduğu direkleri ne kadar ciddiye aldığını bir kez daha gözler önüne serdi. Neredeyse yola devrilecek olan elektrik direği vatandaşların defalarca ihbar etmesine rağmen 2 gündür düzeltilmiyor.

BEDAŞ TEHLİKEYE DUR DEMİYOR

Taşoluk Yeşil Camii’nin tam karşısındaki bir elektrik direği, yan yatmış durumda. Direğin kökünden kopmak üzere olduğunu gören vatandaşlar durumu BEDAŞ yetkililerine ihbar etmesine rağmen tehlikeye adeta davetiye çıkaran direk ile ilgili hiçbir önlem alınmış değil. Çakılı olduğu yerden sökülen elektrik direğini ise ayakta tutan tek şey ise elektrik kabloları.

OTOBÜS DURAĞINI VE VATANDAŞLARI TEHDİT EDİYOR

Yan yatmış durumda olan ve sadece elektrik telleri sayesinde ayakta duran direğin hemen yanıbaşında ise otobüs durağı bulunuyor. Her an bir kazaya sebep olması işten bile olmayan direk ile ilgili önlem alamayan BEDAŞ yetkililerine tepki gösteren Taşoluk sakinleri, “Bedaş, son ödeme tarihi 1 gün geçen faturalarımızdan dolayı bizlere ceza yazmakta hiç eksik kalmıyor. Fakat böylesine büyük bir kazaya sebep olabilecek şu direğe nedense çözüm bulmak için aceleci davranmıyor. Bizleri günlerce elektriksiz bırakan Bedaş’ın bu sıkıntıyı görememesi için adeta kör olması gerekiyor” dediler.

haberaktivite.net

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir