ARNAVUTKÖY’DE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU

0
465
views

AMAÇ DÜNYANIN SAYILI KÜLÜPLERİNDEN BİRİSİ OLMAK

Futbol okulu ile ilgili gerçekleşen toplantıya Fenerbahçe spor kulübü İstanbul Avrupa Şube Başkanı Yahya Uğur,  Arnavutköy Bölge Temsilciliği yönetim kurulu toplantısına katılarak, Arnavutköy’de açılış aşamasında olan Fenerbahçe Spor okulu projesi ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Fenerbahçe Spor kulübü Arnavutköy Bölge Temsilcisi Başkanı Ferit Fidan, “ Her zaman ilklere imza atan Fenerbahçe spor Kulübü olarak bugün burada yaptığımız toplantıda gerek yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız gerekirse sayın yöneticilerimizle çok önemli kararlar aldık. Arnavutköy temsilciliği olarak çalışmalara önümüzdeki dönemlerde de devam edeceklerini, Fenerbahçe’nin her alanda olduğu gibi özellikle altyapıda da başarılı sonuçlar alması için ellerinden gelen her türlü desteği ve çabayı göstereceklerini” söyledi.

 

AMACIMIZ ALTYAPIYA ÖĞRENCİ KAZANDIRMAK

Arnavutköy’de Fenerbahçe spor okulunun açılmasında büyük katkı sahibi olan Eğitimci Hakan Çelebi’de yaptığı açıklamada “Arnavutköy’de çocuklarımızın spora ulaşmasını istediklerini, bu sebeple Türkiye’nin en büyük kulüplerinden birisi olan Fenerbahçe Spor Kulübü olarak spor okulları Arnavutköy şubesini açmaktan gurur duyuyoruz” dedi. Çelebi sözlerini şöyle sürdürdü, “ Umuyorum ki ilçemizdeki çocuklarımızı Fenerbahçe futbol okulu ile beraber hem gelişimlerine katkıda bulunacağız, onların hem kişisel hem akademik, hem de sportif gelişimlerine katkıda bulunmak istiyoruz. Senede iki kez yapılan futbol okullarının Antalya’da buluştuğu organizasyondaki turnuvada da ilçemizden de öğrenciler kazandırmak istiyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here