Arnavutköy’de 17 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirildi

0
968
views

Arnavutköy’e bağlı Hadımköy Mahallesi Kiptaş Konutlarında gerçekleştirilen operasyon sonucu 17 kilogram uyuşturucu madde ile uyuşturucu imalatında kullanılan çok sayıda malzeme ele geçirildi.

Arnavutköy’e bağlı Hadımköy Mahallesi Kiptaş Konutlarında gerçekleştirilen operasyon sonucu 17 kilogram uyuşturucu madde ile uyuşturucu imalatında kullanılan çok sayıda malzeme ele geçirildi. Arnavutköy Emniyeti’nin başarılı operasyonunda uyuşturucu madde sattıkları iddiasıyla 3 kişi de yakalanarak tutuklanma talebiyle savcılığa sevk edildi.
Merdiven boşluğundaki şüpheli koku ele verdi
Hadımköy Kiptaş Konutları’nda oturan vatandaşların bir binanın giriş katında yoğun miktarda uyuşturucu kokusu bulunduğunu ihbar etmesi üzerine harekete geçen Arnavutköy Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler bahse konu adrese operasyon düzenledi. Operasyonda evde bulunan biri kadın 3 kişi gözaltına alınırken şüphelilerin evlerinde ve araçlarında yapılan aramalarda 17 kilo 900 gram uyuşturucu madde, 2 adet ruhsatsız tabanca ile uyuşturucu madde yapımında kullanılan malzemeler ele geçirildi.

HaberAktivite

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here